/  

CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Zdravá srst zvířat
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 500 ml

Minerální sprej CdVet díky vysokému obsahu čajovníkového oleje účinně odpuzuje parazity a současně působí jako výborná dezinfekce drobných poranění. Navíc, obsažené Aloe vera se postará o zklidnění svědivé podrážděné pokožky.

Díky vysokému podílu oleje z čajovníku, neboli tea tree, má sprej výborné dezinfekční účinky, takže můžete bez obav použít k ošetření drobných poranění. Kromě toho, vůně tea tree působí jako přírodní repelent, který odpuzuje hmyz, i parazity, jako jsou blechy, všenky a klíšťata.

Tea tree v kombinaci s Aloe a levandulovým olejem mají na pokožku výborné zklidňující účinky, zmírňují svědění, chrání pokožku před vznikem lupů a také udržují srst zdravou a lesklou.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Rozprášený sprej aplikujte na srst zvířete pro ochranu proti parazitům. Pro ošetření postižených míst nastříkejte sprej proti směru růstu srsti a jemně promasírujte.

Skladování: Skladujte v chladu a temnu, nejlépe v ledničce.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Voda, Aloe vera, Sůl z Mrtvého moře, Čajovníkový olej, Emulgátor, Levandulový olej, Olej z kakostu, Balmín košťatý
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce

cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Německo
www.cdvet.eu