/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální tvářenka 641 Dawn on Mars 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Uoga Uoga Minerální tvářenka 641 Dawn on Mars 4 g

Minerální tvářenka Uoga Uoga 641 Dawn on Mars má sytý růžovočervený odstín se studeným podtónem. Její čistě přírodní složení s kvalitními minerálními pigmenty neucpává póry, a můžete ji tak použít na každý typ pleti, aniž byste se museli obávat vzniku nepříjemných pupínků. Ve složení najdete také jantarový prášek, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální a léčivé účinky. Tvářenka navíc chrání pleť při pobytu na sluníčku.

Minerální tvářenka s kvalitními přírodními pigmenty a drobnými třpytivými částečky micy dodá vašim tvářím jiskřivý letní look, a to díky svému sytému růžovočervenému odstínu. Absorbuje přebytečný kožní maz, a tak pleť během dne zůstává matná a krásně hebká, aniž by byla jakkoliv zatěžována. Jantarový prášek spolu se zinkem mají antimikrobiální a antibakteriální účinky, zklidňují podráždění a bojují proti zánětům. Tvářenka má navíc přirozený UV filtr, a tak je pleť chráněna před škodlivými vlivy slunečních paprsků.

Použití: Pomocí velkého štětce nabere trochu tvářenky, oklepejte ho o okraj dózičky a poté tvářenku naneste rovnoměrně krouživými pohyby na tváře.

Uoga Uoga Minerální tvářenka 641 Dawn on Mars 4 g

Minerálna lícenka Uoga Uoga 641 Dawn on Mars sýty ružovočervený odtieň so studeným podtónom. Jej čisto prírodné zloženie s kvalitnými minerálnymi pigmentmi neupcháva póry, a môžete ju tak použiť na každý typ pleti, bez toho aby ste sa museli obávať vzniku nepríjemných pupienkov. V zložení nájdete aj jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne a liečivé účinky. Lícenka navyše chráni pleť pri pobyte na slniečku.

Minerálna lícenka s kvalitnými prírodnými pigmentmi a drobnými trblietavými čiastočkami mica dodá vašim lícam iskrivý letný look, a to vďaka svojmu sýtemu ružovočervenému odtieňu. Absorbuje prebytočný kožný maz, a tak pleť počas dňa zostáva matná a krásne hebká, bez toho aby bola akokoľvek zaťažovaná. Jantárový prášok spolu so zinkom majú antimikrobiálne a antibakteriálne účinky, upokojujú podráždenie a bojujú proti zápalom. Lícenka má navyše prirodzený UV filter, a tak je pleť chránená pred škodlivými vplyvmi slnečných lúčov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin (white clay), Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva: červená, růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/