/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální tvářenka 642 That Real Rose 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Uoga Uoga Minerální tvářenka 642 That Real Rose 4 g

Minerální tvářenka Uoga Uoga ve studeném světle růžovém odstínu 642 That Real Rose dodá vašim tvářím zdravý odstín. Její čistě přírodní složení s minerálními pigmenty neucpává póry, a tak ji bez obav můžete použít i na problematickou pleť. V tvářence s přirozeným UV filtrem najdete také jantarový prášek, který je v Litvě již tradičně využíván pro své antimikrobiální a léčivé účinky.

Minerální tvářenka díky kvalitním přírodním pigmentům políbí vaše tváře světle růžovou barvou, která jim dodá zdravě vypadající vzhled. Drobné částečky micy navíc přitahují světlo a jemně se třpytí. Díky svému složení absorbuje přebytečný kožní maz a udržuje pleť během dne matnou, aniž by ji jakkoliv zatěžovala. Jantarový prášek spolu se zinkem mají antimikrobiální a antibakteriální účinky, přispívají ke zklidnění pleti a bojují proti zánětům. Tvářenka má také přirozený UV filtr, takže chrání pleť při pobytu na sluníčku.

Použití: Pomocí velkého štětce naberte trochu tvářenky, lehce jej oklepte o okraj krabičky a poté krouživými pohyby zapracujte do vybraných míst obličeje.

Uoga Uoga Minerální tvářenka 642 That Real Rose 4 g

Minerálna lícenka Uoga Uoga v studenom svetle ružovom odtieni 642 That Real Rose dodá vašim lícam zdravý odtieň. Jej čisto prírodné zloženie s minerálnymi pigmentmi neupcháva póry, a tak ju bez obáv môžete použiť aj na problematickú pleť. V lícenke s prirodzeným UV filtrom nájdete aj jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne a liečivé účinky.

Minerálna lícenka vďaka kvalitným prírodným pigmentom pobozká vaše líca svetlo ružovou farbou, ktorá im dodá zdravo vyzerajúci vzhľad. Drobné čiastočky mica navyše priťahujú svetlo a jemne sa trblietajú. Vďaka svojmu zloženiu absorbuje prebytočný kožný maz a udržuje pleť počas dňa matnú, bez toho aby ju akokoľvek zaťažovala. Jantárový prášok spolu so zinkom majú antimikrobiálne a antibakteriálne účinky, prispievajú k upokojeniu pleti a bojujú proti zápalom. Lícenka má tiež prirodzený UV filter, takže chráni pleť pri pobyte na slniečku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin (white clay), Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva: růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/