/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální tvářenka 643 Peachy 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Uoga Uoga Minerální tvářenka 643 Peachy 4 g

Minerální tvářenka Uoga Uoga 643 Peachy dodá vašim tvářím světlejší broskvovou barvu. Má čistě přírodní složení s minerálními pigmenty a neucpává póry. V jejím složení najdete také jantarový prášek, v Litvě tradičně využívaný pro své antimikrobiální a léčivé účinky. Pleť je po použití tvářenky navíc chráněna při pobytu na slunci.

Minerální tvářenka díky sytým minerálním pigmentům dodá vašim tvářím zdravý vzhled díky svému světlejšímu broskvovému odstínu. Pomáhá absorbovat nadbytečný kožní maz a udržovat během dne matný vzhled líčení, aniž by docházelo k ucpávání pórů. Jantarový prášek a zinek obsažené v tvářence mají antimikrobiální a antibakteriální účinky, pomáhají zklidňovat pleť a předcházet vzniku zánětů. Tvářenka navíc díky přirozenému UV filtru chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Malé množství tvářenky naberte velkým štětcem, lehce oklepejte a rovnoměrně krouživými pohyby naneste na tváře.

Uoga Uoga Minerální tvářenka 643 Peachy 4 g

Minerálna lícenka Uoga Uoga 643 Peachy dodá vašim lícam svetlejšiu broskyňovú farbu. čisto prírodné zloženie s minerálnymi pigmentmi a neupcháva póry. V jej zložení nájdete aj jantárový prášok, v Litve tradične využívaný pre svoje antimikrobiálne a liečivé účinky. Pleť je po použití lícenky navyše chránená pri pobyte na slnku.

Minerálna lícenka vďaka sýtym minerálnym pigmentom dodá vašim lícam zdravý vzhľad vďaka svojmu svetlejšiemu broskyňovému odtieňu. Pomáha absorbovať nadbytočný kožný maz a udržiavať počas dňa matný vzhľad líčenia, bez toho aby dochádzalo k upchávaniu pórov. Jantárový prášok a zinok v lícenke majú antimikrobiálne a antibakteriálne účinky, pomáhajú upokojovať pleť a predchádzať vzniku zápalov. Lícenka navyše vďaka prirodzenému UV filtru chráni pleť pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin (white clay), Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva: broskvová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/