/    /    /    /    /    /  

Uoga Uoga Minerální tvářenka 644 Young Wine 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Uoga Uoga Minerální tvářenka 644 Young Wine 4 g

Minerální tvářenka Uoga Uoga v intenzivním teplém broskvovém odstínu 644 Young Wine má čistě přírodní složení obohacené o jantarový prášek, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální a léčivé účinky. Neucpává póry a díky obsahu zinku předchází vzniku zánětů. Navíc chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření.

S minerální tvářenkou hravě vykouzlíte lehký a přirozeně vypadající make-up. Díky teplému broskvovému odstínu dodá vašim tvářím zdravý vzhled. Složení tvářenky pomáhá absorbovat přebytečnou mastnotu, a dodává tak líčení matný efekt. Čistě přírodní složení nijak nezatěžuje póry a umožňuje pleti dýchat. Jantarový prášek, v Litvě již tradičně využívaný, má spolu se zinkem antimikrobiální, zklidňující a hojivé účinky a pomáhá předcházet vzniku zánětů. Tvářenka navíc chrání pokožku před škodlivým UV zářením.

Použití: Pomocí velkého štětce naberte malé množství tvářenky, lehce ho odklepejte a poté krouživými pohyby naneste na tváře.

Uoga Uoga Minerální tvářenka 644 Young Wine 4 g

Minerálna lícenka Uoga Uoga v intenzívnom teplom broskyňovom odtieni 644 Young Wine čisto prírodné zloženie obohatené o jantárový prášok, ktorý sa v Litve tradične využíva pre svoje antimikrobiálne a liečivé účinky. Neupcháva póry a vďaka obsahu zinku predchádza vzniku zápalov. Navyše chráni pleť pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia.

S minerálnou lícenkou hravo vykúzlite ľahký a prirodzene vyzerajúce make-up. Vďaka teplému broskyňovému odtieňu dodá vašim lícam zdravý vzhľad. Zloženie lícenky pomáha absorbovať prebytočnú mastnotu, a dodáva tak líčeniu matný efekt. Čisto prírodné zloženie nijako nezaťažuje póry a umožňuje pleti dýchať. Jantárový prášok, v Litve tradične využívaný, spolu so zinkom antimikrobiálne, upokojujúce a hojivé účinky a pomáha predchádzať vzniku zápalov. Lícenka navyše chráni pokožku pred škodlivým UV žiarením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Magnesium Stearate, Kaolin (white clay), Allantoin, Amber Powder, Oryza Sativa Powder, Silica +/-: Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499
i
i

barva: broskvová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/