/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Ooh La La 3 g

Značka:
Množství: 3 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
3,3/5 3 hlasy
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Ooh La La 3 g

Lily Lolo Minerální tvářenka Ooh La La o sobě řekne všechno už svým názvem. Jedná se o natolik univerzální a oslňující odstín, že z ní budete u vytržení vy i široké okolí. Jemná a matná růžová barva zdůrazní přirozenou krásu vaší tváře a dodá vám odpočatý a osvěžující vzhled. Tento odstín je obecně mezi světovými vizážisty nejoblíbenější, a to z prostého důvodu - sluší zkrátka všem.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Ooh La La 3 g

 

Lily Lolo Minerálna lícenka Ooh La La o sebe povie všetko už svojim názvom. Jedná sa o natoľko univerzálny a oslňujúci odtieň, že z nej budete vo vytržení vy aj široké okolie. Jemná a matná ružová farba zdôrazni prirodzenú krásu vašej tváre a dodá vám oddýchnutý a osviežujúci vzhľad. Tento odtieň je obecne medzi svetovými vizážistami najobľúbenejší, a to z jednoduchého dôvodu - pristane skrátka všetkým.

Prírodná dekoratívna kozmetika Lily Lolo pochádza z Veľkej Británie a je celosvetovo preslávená svojimi vysoko kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny. Zloženie produktov neobsahuje potenciálne škodlivé syntetické ingrediencie, parabény, konzervanty a ďalšie chemikálie. Sypké lícenky Lily Lolo sa tak skladajú z čistých minerálnych pigmentov, ktoré im zaručujú dokonalú intenzitu odtieňa a nevšedné farebné variácie navrhnuté pre všetky ženy, ktoré chcú dodať svojej tvári svieži vzhľad.

Lícenky sa vyznačujú dlhodobou výdržou, kedy s vami zostanú celý deň a večer tak, ako ste ich ráno naniesli. Ich použitie je veľmi jednoduché a komfortné, vďaka jemne namletej sypkej konzistencii sa jednoducho nanášajú na štetec a ľahko vpracovávajú do pleti. Obsahujú rozjasňujúce pigmentové zložky, ktoré dodajú lícam bezchybný a rozžiarený vzhľad. Elegantné a nadčasové balenie je už len čerešničkou na torte, a nielen vďaka nemu sa tieto lícenky iste stanú nenahraditeľnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělá | 11.10.2016 16:11:23 | Ver

Krásná tvářenka, která myslím bude slušet každému typu pleti. Dokonce ji používám i místo rtěnky - na rty si dám bezbarvý balzám a plochým štětečkem na to nanesu tuto tvářenku. Rtěnku normálně nepoužívám, protože nikdy nemůžu najít odstín, který by mi slušel - o to víc mě překvapilo, jak krásnou barvu na rtech mi tato tvářenka vykouzlí. Myslím, že toto balení vydrží roky, protože k aplikaci je ji zapotřebí opravdu maličko.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007), Carmine (CI 75470)
i
i

barva: růžová
barva - třpyt: matná
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz