/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosebud 3,5 g

Značka:
Množství: 3,5 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosebud 3,5 g

Lily Lolo Minerální tvářenka Rosebud rozzáří a dokonale prokreslí rysy vašich lícních kostí díky neodolatelně šťavnatému růžovému odstínu s kapkou červené. Třpytivá textura dodá vašim tvářím lehký saténový lesk, který vypadá oslnivě krásně jak na denním, tak umělém světle. Tento odstín je vhodný nejen pro světlou, ale také pro opálenější pleť a vypadá atraktivně v každém ročním období.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Rosebud 3,5 g

 

Lily Lolo Minerálna lícenka Rosebud rozžiari a dokonale prekreslí črty vašich lícnych kostí vďaka neodolateľne šťavnatému ružovému odtieňu s kvapkou červenej. Trblietavá textúra dodá vašim lícam ľahký saténový lesk, ktorý vypadá oslnivo krásne na dennom, ale aj umelom svetle. Tento odtieň je vhodný nielen pre svetlú, ale tiež pre opálenejšiu pleť a vypadá atraktívne v každom ročnom období

Prírodná dekoratívna kozmetika Lily Lolo pochádza z Veľkej Británie a je celosvetovo preslávená svojimi vysoko kvalitnými výrobkami za priaznivé ceny. Zloženie produktov neobsahuje potenciálne škodlivé syntetické ingrediencie, parabény, konzervanty a ďalšie chemikálie. Sypké lícenky Lily Lolo sa tak skladajú z čistých minerálnych pigmentov, ktoré im zaručujú dokonalú intenzitu odtieňa a nevšedné farebné variácie navrhnuté pre všetky ženy, ktoré chcú dodať svojej tvári svieži vzhľad.

Lícenky sa vyznačujú dlhodobou výdržou, kedy s vami zostanú celý deň a večer tak, ako ste ich ráno naniesli. Ich použitie je veľmi jednoduché a komfortné, vďaka jemne namletej sypkej konzistencii sa jednoducho nanášajú na štetec a ľahko vpracovávajú do pleti. Obsahujú rozjasňujúce pigmentové zložky, ktoré dodajú lícam bezchybný a rozžiarený vzhľad. Elegantné a nadčasové balenie je už len čerešničkou na torte, a nielen vďaka nemu sa tieto lícenky iste stanú nenahraditeľnou súčasťou vašej kozmetickej výbavy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891)
i
i

barva: červená, růžová
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz