/    /    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Sugar n Spice 3 g

Značka:
Množství: 3 g
Kategorie: Sypké tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Sugar n Spice 3 g

Lily Lolo Minerální tvářenka Sugar n Spice dokonale zvýrazní obrysy vašich lícních kostí pomocí sofistikovaného odstínu, který je určený především pro ty ženy, které nemají příliš v oblibě růžové tóny. Tato syoký přírodní tvářenka svým originálním červenohnědým zbarvením podpoří váš přirozený půvab a stane se vaším každodenním pomocníkem k dosažení atraktivního vzhledu.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Carmine (CI 75470)
i
i

barva: červená, hnědá
barva - třpyt: třpytivá
konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz