/    /    /    /  

Taoasis Mini set bio parfémů, MYTAO

Značka:
Množství: 6 x 1,5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Parfémy klasické, Vzorky parfémů, Vzorky aromaterapie
Produktová řada: MYTAO Bioparfum
Certifikáty: BDIH, NATRUE, LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
275
ks
Bez DPH 227 Kč

Taoasis Mini set bio parfémů, MYTAO

Set parfémů MYTAO Taoasis obsahuje zkušební miniaturky všech šesti vůní této značky. Můžete tak snadno vyzkoušet všechny vůně a vybrat si tu nejvhodnější pro sebe. Nebo je podle nálady a současného rozpoložení střídat a krásně si tak provonět den. Bio parfémy v sobě spojují kvalitní éterické oleje, které tvoří jedinečnou dlouhotrvající vůni a současně působí pozitivně i na naši psychiku.

V setu miniaturek parfémů MYTAO najdete syté kořeněné až pikantní vůně i vůně s osvěžujícími prvky ovoce a citrusových plodů. Všechny bio parfémy jsou sestaveny tak, aby tvořily jedinečnou harmonickou vůni a navíc potěšily a příjemně naladily i naši mysl. A co víc, všechny parfémy mají krásné neutrální vůně, které se hodí pro muže i ženy.

Použití: Parfém aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne.

Upozornění: Případný sediment je čistě rostlinného původu a v žádném případě není na závadu.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Taoasis Mini set bio parfémů, MYTAO

Set parfumov MYTAO Taoasis obsahuje skúšobné miniatúry všetkých šiestich vôní tejto značky. Môžete tak ľahko vyskúšať všetky vône a vybrať si tak pre seba najvhodnejšiu. Alebo ich podľa nálady a aktuálneho rozpoloženia striedať a krásne si tak rozvoňať deň. Bio parfumy v sebe spájajú kvalitné éterické oleje, ktoré tvoria jedinečnú dlhotrvajúcu vôňu a súčasne pôsobia pozitívne aj na našu psychiku.

V sete miniatúr parfumov MYTAO nájdete sýte korenisté až pikantné vône aj vône s osviežujúcimi prvkami ovocia a citrusových plodov. Všetky bio parfumy sú zostavené tak, aby tvorili jedinečnú harmonickú vôňu a navyše potešili a príjemne naladili i našu myseľ. A čo viac, všetky parfumy majú krásne neutrálne vône, ktoré sa hodia pre mužov aj ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: skleněný
přebal: papírový
produktové řady: MYTAO Bioparfum

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/