/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Mix 4 příchutí - super ovocná směs

Značka:
Množství: 20 ks, 35 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: BIO Čaje, Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
90
ks
Bez DPH 78 Kč

English Tea Shop Mix 4 příchutí - super ovocná směs

Nevíte, po kterém čaji English Tea Shop sáhnout? Zvolte kolekci čtyř různých ovocných a aromatizovaných čajů, které můžete podle libosti či momentální chuti kombinovat a měnit. Lehká chuť zeleného čaje je obohacena o sladké tropické ovoce. Stejně tak černý čaj je doplněn o aromatický lehce štiplavý zázvor a voňavou broskev, které z obyčejného čaje vytvoří neobyčejný zážitek.

Kořeněný bylinný rooibos čaj je přirozeně sladký, obohacený o aromatickou skořici, osvěžující mátu a sladké letní ovoce jako jsou jahody a lesní plody. Posledním čajem z kolekce je ovocný čaj spojující sladkou chuť borůvek, malin a ostružin, které společně vytváří nezapomenutelný voňavý zážitek.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3 - 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

English Tea Shop Mix 4 příchutí - super ovocná směs

Neviete, po ktorom čaji English Tea Shop siahnuť? Zvoľte kolekciu štyroch rôznych ovocných a aromatizovaných čajov, ktoré môžete podľa ľubovôle či momentálnej chuti kombinovať a meniť. Ľahká chuť zeleného čaju je obohatená o sladké tropické ovocie. Rovnako tak čierny čaj je doplnený o aromatický ľahko štipľavý zázvor a voňavú broskyňu, ktoré z obyčajného čaju vytvoria neobyčajný zážitok.

Korenistý bylinný rooibos čaj je prirodzene sladký, obohatený o aromatickú škoricu, osviežujúcu mätu a sladké letné ovocie ako sú jahody a lesné plody. Posledným čajom z kolekcie je ovocný čaj spájajúci sladkú chuť čučoriedok, malín a černíc, ktoré spoločne vytvárajú nezabudnuteľný voňavý zážitok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj tropické ovoce: Zelený čaj, Máta, Citronová tráva, Příchuť tropického ovoce Kořeněné červené ovoce: Ibišek, Šípek, Kousky jablek, Skořice, Máta, Kousky jahod, Příchuť jahod, Příchuť višní, Příchuť malin Černý čaj zázvor a broskev: Černý čaj, Zázvor, Kousky broskve, Přírodní aroma broskve Super ovocný čaj: Ibišek, Rooibos, Máta, Maliny, Kousky jahod, Kousky borůvek, Přírodní příchuť malin, Přírodní příchuť jahod
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz