/    /    /    /  

Numi Mix kvetoucích čajů Petite Bouquet 4 ks

Značka:
Množství: 4 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů, Vzorky čajů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Numi Mix kvetoucích čajů Petite Bouquet 4 ks

Darujte originální květinu, protože ta to řekne za vás. Malá kytice kvetoucích čajů potěší každého, je ideálním dárkem pro každého čajového milovníka a každou příležitost. Mix květoucích čajů Petite Bouquet Numi obsahuje 4 druhy kvetoucích čajů, tato dárková sada kombinuje jemné chutě bílého, zeleného i černého čaje a je složena z příchutí Dragon Lily, Flower Jewel, Emerald Sun a Midnight Peony.

Čaje Numi pochází z organických zdrojů, díky tomu si zachovávají autentickou příchuť a vůni vysoce kvalitního čaje. Jsou baleny do biologicky rozložitelného materiálu nebo jsou použity obaly z recyklovaných odpadů. Při výrobě těchto čajů byl minimalizován dopad na životní prostředí a více než polovina čajů pochází z Fair Trade.

TIP na přípravu: Každý z kvetoucích čajů je možné použít až třikrát. Z této dárkové sady tedy získáte celkem 12 šálků nápoje ve čtyřech příchutích. Při prvním použití čaj kvete, při dalších už zaléváte přímo rozkvetlý čaj. Čaj vždy zalévejte čerstvě převařenou vodou, černý čaj přímo vařící vodou, při přípravě zeleného a bílého čaje použitje vodu horkou, ne vařící.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

potraviny: s příchutí

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com