/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 80 g / 320 Kč
Kategorie: Mladá pšenice
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
670
ks
Bez DPH 583 Kč

Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Mladá pšenice Nástroje Zdraví působí díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a aminokyselin pozitivně na zažívací trakt, regeneruje organismus a chrání jej před nepříznivými vlivy stresu. Pšenice má vysoký obsah vitaminu B12, který je mimořádně důležitý pro vegetariány a osoby s pomalým spalováním.

Pšenice je bohatá na množství vitaminů, minerálů, aminokyselin, bioflavonoidů a dalších látek potřebných pro regeneraci a správnou funkci organismu. Blahodárně působí na trávicí trakt, mírní nechutenství a zlepšuje vstřebávání živin do organismu. Pšenice je také výbornou doplňkovou léčbou pro ty, kdo trpí záněty žaludku či střev, žaludečními vředy nebo pálením žáhy.

Díky schopnosti lépe využívat živiny, je mladá pšenice výborným pomocníkem při redukčních dietách. Kromě toho zlepšuje průchodnost střev, je také vhodná při vysokém krevním tlaku a cholesterolu a posiluje funkci endokrinních žláz.

Dávkování: 1 - 2 čajové lžičky rozmíchejte ve vodě či ovocném džusu. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Mladá pšenice bio 200 g

Mladá pšenica Nástroje Zdravia pôsobí vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a aminokyselín pozitívne na tráviacu sústavu, regeneruje organizmus a chráni ho pred nepriaznivými vplyvmi stresu. Pšenica má vysoký obsah vitamínu B12, ktorý je mimoriadne dôležitý pre vegetariánov a osoby s pomalým spaľovaním.

Pšenica je bohatá na množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín, bioflavonoidov a ďalších látok potrebných pre regeneráciu a správnu funkciu organizmu. Blahodarne pôsobí na tráviaciu sústavu, mierni nechutenstvo a zlepšuje vstrebávanie živín do organizmu. Pšenica je tiež výbornou doplnkovou liečbou pre tých, ktorí trpia zápalmi žalúdka či čriev, žalúdočnými vredmi alebo pálením záhy.

Vďaka schopnosti lepšie využívať živiny je mladá pšenica výborným pomocníkom pri redukčných diétach. Okrem toho tiež zlepšuje priechodnosť čriev, je vhodná pri vysokom krvnom tlaku a cholesterole a posilňuje funkciu endokrinných žliaz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz