/    /    /    /    /  

Bio Nutracare Mladá pšenice bio, prášek 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Kategorie: Mladá pšenice
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Bio Nutracare Mladá pšenice bio, prášek 80 g

Historie konzumace mladé pšenice lidmi ukazuje, že mladá pšenice je velmi výživná potravina obsahující chlorofyl, enzymy, minerály, vitamíny a proteiny napomáhající lepší imunitě, energii a zdraví. Mladá pšenice je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů vitamínu A, celého komplexu vitamínů B, B-17, C, E a K. Navíc je mimořádně dobrým zdrojem vápníku, draslíku, železa, kyseliny listové, hořčíku, fosforu, sodíku, síry, kobaltu, zinku, 17 aminokyselin a enzymů. Mladá pšenice obsahuje velké množství vlákniny a je bohatým zdrojem chlorofylu, "zelené krve" rostlin, která je stavebně podobná krevnímu hemoglobinu. Dnešní rušný životní styl a nedostatek živin v průmyslově zpracovaných potravinách a jídlech z rychlých občerstvení, která konzumujeme a která jsou plná konzervantů a dalších umělých přidaných látek, oslabují naše telo. Doplňování chybějících živin je nezbytnou podmínkou pro to, abychom mohli zustat zdraví.

certifikáty: NOCA
vhodné jako: doplněk výživy
konzistence: prášková
barva: zelená
balení: plastový obal

použití: Užívejte 1 lžíci (3,5 g) prášku 1-2krát denně. Prášek rozmíchejte ve vlažné vodě, džusu, nebo nasypte na cereálie či salát.
složení: Bio Triticum aestivum - sušený prášek 100%

země původu značky: Indie
charakteristika značky: Společnost Bio Nutracare společně s Indoeuro trade link byla založena v červenci 2009 a zajišťuje obchod mezi EU a Indií. Bio Nutracare nabízí přírodní bylinnou léčbu s prevencí před jakýmikoli vedlejšími účinky. Na základě poznávání přírody, Ayurvédy, jógy a ostatních oblastí celostní medicíny lze u oslabeného jedince s příznaky onemocnění změnit jak výživu, zvyklosti, ale i celý životní styl k lepšímu. Tato změna napomáhá k bezpečnému uzdravení. Proto společnost Bio Nutracare vyrábí z nejlepších světových zdrojů účinné bylinné doplňky výživy a zároveň podporuje zásady trvale udržitelného rozvoje. V nabídce značky je Mladá pšenice, Mladý ječmen a Alfalfa.

kontakt na výrobce:
Bio Nutracare
Indo Euro Trade Link s.r.o.
Bruselska 297/6,
Praha 2, 120 00,
Czech Republic
www.bionutracare.com

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Bio Nutracare Indo Euro Trade Link s.r.o.
Bruselská 297/6,
120 00 Praha 2
Česká republika
www.bionutracare.com