/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Značka:
Množství: 150 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 80 g / 320 Kč 200 g / 670 Kč 35 g / 150 Kč
Kategorie: Mladý ječmen
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
390
ks
Bez DPH 339 Kč

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Sušený mladý ječmen v kapslích Nástroje Zdraví obsahuje množství živin, vitaminů a minerálů, které potřebuje organismus k regeneraci, tvorbě protilátek, hormonů i enzymů. Ječmen obsahuje tyto látky ve formě, které tělo dokáže snadno zpracovat a plně využít. Díky kapslím z rostlinné celulózy se mladý ječmen pohodlně užívá a je vhodný i pro ty, kterým zelené potraviny za běžných okolností nechutnají.

Mladý ječmen je šetrně zpracován sušením, takže si zachovává vysoký podíl enzymů, vitaminů řady B, kyseliny listové, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Mladý ječmen působí pozitivně na imunitu, posiluje ji a detoxikuje organismus. Je tak výborným pomocníkem nejen při jarní očistě.

Kromě posílení imunity zlepšuje mladý ječmen stav pokožky, působí protizánětlivě a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimořádně vhodný jako doplňková péče pro mladou problematickou pleť. Díky vysokému obsahu bílkovin a vlákniny zažene mladý ječmen hlad a navodí pocit plného žaludku. Je tak dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

 

Dávkování: Nejlépe ráno na lačný žaludek užívejte až 6 kapslí a zapijte dostatečným množství čisté vody pokojové teploty.

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Sušený mladý jačmeň v kapsulách Nástroje Zdravia obsahuje množstvo živín, vitamínov a minerálov, ktoré organizmus potrebuje k regenerácii, tvorbe protilátok, hormónov a enzýmov. Jačmeň obsahuje tieto látky vo forme, ktorú telo dokáže ľahko spracovať a plne využiť. Vďaka kapsulám z rastlinnej celulózy sa mladý jačmeň pohodlne užíva a je vhodných aj pre tých, ktorým zelené potraviny za bežných okolností nechutia.

Mladý jačmeň je šetrne spracovávaný sušením, takže si zachováva vysoký podiel enzýmov, vitamínov radu B, kyseliny listovej, betakaroténu, no tiež vlákniny a rastlinných bielkovín. Mladý jačmeň pôsobí pozitívne na imunitu, posilňuje ju a detoxikuje organizmus. Je tak výborným pomocníkom nielen pri jarnej očiste.

Okrem posilnenia imunity zlepšuje mladý jačmeň aj stav pokožky, pôsobí protizápalovo a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimoriadne vhodný ako doplnková starostlivosť pre mladú problematickú pleť. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a vlákniny zaženie hlad a navodí pocit plného žalúdka. Je tak dobrým pomocníkom pri redukčných diétach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného mladého ječmene, Rostlinná celulóza
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz