/    /    /    /    /  

Sanatur Mladý ječmen bio, tablety

Značka:
Množství: 250 tablet, 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Mladý ječmen
Certifikáty: BIO, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
547
ks
Bez DPH 476 Kč

Sanatur Mladý ječmen bio, tablety

Mladý ječmen Sanatur je bohatý na chlorofyl a aktivizující látky, které pomáhají udržet organismus v pracovním nasazení a udržují zdravý rytmus těla, mysli i duše. Ječmen je vhodným doplňkem stravy při detoxikačních a redukčních dietách.

Mladý ječmen poskytuje celému organismu potřebné živiny i minerální látky. Ječmen je bohatý na množství snadno vstřebatelných živin, které dokáže naše tělo plně využít. Ty posilují imunitu, chrání organismus před nepříznivými vlivy stresu i civilizačních chorob, a zároveň působí skvěle protizánětlivě.

Mladý ječmen je plný vitaminů řady B, minerálních látek, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Ječmen tak působí pozitivně na obranyschopnost organismu, posiluje imunitu a činí tělo odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům i účinkům stresu.

Obsažená vláknina a bílkoviny navozují pocit plného žaludku a pomáhají proti přejídání i chuti na sladké. Mladý ječmen má navíc skvělé detoxikační účinky, napomáhá vyplavování škodlivých látek z těla a je díky tomu skvělým pomocníkem nejenom při jarní očistě.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 2 - 5 tablet několikrát denně polknout a zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do tří let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mladý ječmen (99 %) , Oxid křemičitý
i
i

konzistence: pevná
obal: skleněný
příznivé účinky: cholesterol, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce

Sanatur GmbH
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Německo
www.sanatur.de