/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Mladý ječmen Plus 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mladý ječmen, Směsi superpotravin, Mořské řasy
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
370
ks
Bez DPH 322 Kč

Nástroje Zdraví Mladý ječmen Plus 80 g

Sušený mladý ječmen Plus Nástroje Zdraví je obohacen o mořské řasy kelp a hnědou rýži, obsahuje množství živin, vitaminů a minerálů, které potřebuje organismus k regeneraci, tvorbě protilátek, hormonů i enzymů. Ječmen obsahuje tyto látky ve formě, které tělo dokáže snadno zpracovat a plně využít.

Všechny použité suroviny jsou šetrně zpracovány sušením, takže si zachovávají vysoký podíl enzymů, vitaminů řady B, kyseliny listové, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Mladý ječmen Plus působí pozitivně na imunitu, posiluje ji a detoxikuje organismus. Je tak výborným pomocníkem nejen při jarní očistě.

Kromě posílení imunity zlepšuje mladý ječmen stav pokožky, působí protizánětlivě a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimořádně vhodný jako doplňková péče pro mladou problematickou pleť. Díky vysokému obsahu bílkovin a vlákniny zažene mladý ječmen hlad a navodí pocit plného žaludku. Je tak dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

Tip: Mladý ječmen Plus si také můžete přimíchat do cereálií, jogurtu, salátu či jiného studeného jídla.

Dávkování: 1 - 2 čajové lžičky prášku rozmíchejte ve vodě nebo ovocném džusu. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete Mladý ječmen Plus kombinovat s vyváženou zdravou stravou.

Nástroje Zdraví Mladý ječmen Plus 80 g

Sušený mladý jačmeň Plus Nástroje Zdravia je obohatený o morské riasy kelp a hnedú ryžu, obsahuje množstvo živín, vitamínov a minerálov, ktoré organizmus potrebuje k regenerácii, tvorbe protilátok, hormónov a enzýmov. Jačmeň obsahuje tieto látky vo forme, ktorú telo dokáže ľahko spracovať a plne využiť.

Všetky použité suroviny sú šetrne spracovávané sušením, takže si zachovávajú vysoký podiel enzýmov, vitamínov radu B, kyseliny listovej, betakaroténu, no takisto vlákniny a rastlinných bielkovín. Mladý jačmeň Plus pôsobí pozitívne na imunitu, posilňuje ju a detoxikuje organizmus. Je tak výborným pomocníkom nielen pri jarnej očiste.

Okrem posilnenia imunity zlepšuje mladý jačmeň aj stav pokožky, pôsobí protizápalovo a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimoriadne vhodný ako doplnková starostlivosť pre mladú problematickú pleť. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a vlákniny zaženie hlad a navodí pocit plného žalúdka. Je tak dobrým pomocníkom pri redukčných diétach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného mladého ječmene, Prášek z hnědé rýže, Prášek z mořských řas
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz