/    /    /    /  

Martina Gebhardt Mléko na dekolt, Happy Aging 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o dekolt
Produktová řada: Martina Gebhardt Happy Aging
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
945
ks
Bez DPH 781 Kč

Martina Gebhardt Mléko na dekolt, Happy Aging 100 ml

Mléko na dekolt a poprsí Martina Gebhardt Happy Aging dodává stárnoucí pokožce živiny a vitaminy potřebné pro zdraví a vitalitu pokožky. Kombinace výživných rostlinných olejů, másel a bylinných výtažků o jemnou pokožku dekoltu intenzivně pečuje, posiluje ji a dodává zdravý pěstěný vzhled.

Lehké mléko je bohaté na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů díky vysokému podílu olivového a hroznového oleje a také bambuckého a kakaového másla. Ty v kombinaci s extraktem z kočičího drápu zralou náročnou pokožku aktivně vyživují, pečují o ni a chrání před ztrátou elasticity.

O ochranu před stárnutím a vznikem vrásek se také postará olej z granátového jablka a rakytníku společně s výtažky z hroznového vína, které jsou plné antioxidantů a vitaminů. Zralou pokožku posilují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Mléko na dekolt dodává jemné stárnoucí pleti živiny potřebné pro její zdraví a pružnost, udržuje pokožku vláčnou a jemnou na dotek.

Použití: Potřebné množství mléka vmasírujte do čisté pokožky krku, dekoltu i prsou. Pro dosažení viditelných výsledků používejte pravidelně, nejlépe denně.

Tip: Pro zintenzivnění účinků můžete Mléko na dekolt používat v kombinaci s Dekolt sprejem Happy Aging.

Martina Gebhardt Mléko na dekolt, Happy Aging 100 ml

Mlieko na dekolt a poprsie Martina Gebhardt Happy Aging dodáva náročnej pokožke živiny a vitamíny potrebné pre zdravie a vitalitu pokožky. Kombinácia výživných rastlinných olejov, masiel a bylinných výťažkov sa o jemnú pokožku dekoltu intenzívne stará, posilňuje ju a dodáva zdravý pestovaný vzhľad.

Ľahké mlieko je bohaté na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov vďaka vysokému podielu olivového a hroznového oleja, a takisto bambuckého a kakaového masla. Tie v kombinácii s extraktom z rastliny mačací pazúr zrelú náročnú pokožku aktívne vyživujú, ošetrujú a chránia pred stratou elasticity.

O ochranu pred starnutím a vznikom vrások sa tiež postará olej z granátového jablka a rakytníka spoločne s výťažkami z hrozna, ktoré sú plné antioxidantov a vitamínov. Zrelú pokožku posilňujú a chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Mlieko na dekolt dodáva jemnej starnúcej pleti živiny potrebné pre jej zdravie a pružnosť, udržiava pokožku vláčnu a jemnú na dotyk.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lecithin2), Vitis Vinifera Seed Oil2), Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Seed Butter1), Vitis Vinifera Fruit Extract2), Aloe Barbadensis Gel2), Punica Granatum Seed Oil2), Uncaria Tomentosa Extract, Hippoaphae Rhamnodies Oil2), Tocopherol, Daucus Carota Oil1), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Spagyrische Essence Uncaria Tomentosa Extract, Silver, Gold, Sulfur, Aroma2), Geraniol3), Citronellol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Happy Aging

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz