/    /    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Mléko na nohy, Baobab 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 2 ml / 27 Kč
Kategorie: Krémy na nohy
Produktová řada: Martina Gebhardt Baobab
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
505
ks
Bez DPH 417 Kč

Martina Gebhardt Mléko na nohy, Baobab 150 ml

Lehké mléko na bolavé nohy Martina Gebhardt Baobab pečuje o namáhanou pokožku chodidel díky vysokému podílu rostlinných výtažků a másel. Ty pokožku nejenom bohatě vyživují a chrání před dehydratací, ale také ji lehce tonizují, osvěžují a ulevují od bolesti i otoků.

Pečující mléko v sobě spojuje účinky výživného baobabového a olivového oleje společně s bambuckým a kakaovým máslem. Ty suchou namáhanou pokožku chodidel vyživují, skvěle zjemňují a chrání před popraskáním, zatímco extrakty z břečťanu a koňského kaštanu pleť tonizují a zlepšují její prokrvení. Pokožka chodidel i nohou je tak odolnější vůči poškození, ale i vzniku bolestivých otoků. Lehké mléko osvěží unavené nohy po dlouhém dni a dodá jim pocit lehkosti.

Použití: Malé množství mléka aplikuje na čistou pokožku nohou i chodidel a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte mléko v kombinaci s osvěžujícím sprejem na chodidla Martina Gebhardt Baobab.

Martina Gebhardt Mléko na nohy, Baobab 150 ml

Ľahké mlieko na boľavé nohy Martina Gebhardt Baobab sa stará o namáhanú pokožku chodidiel vďaka vysokému podielu rastlinných výťažkov a masiel. Tie pokožku nielenže výdatne vyživujú a chránia pred dehydratáciou, ale tiež ľahko tonizujú, osviežujú a uľavujú od bolesti a opuchov.

Ošetrujúce mlieko v sebe spája účinky výživného baobabového a olivového oleja, spoločne s bambuckým a kakaovým maslom. Tie suchú namáhanú pokožku chodidiel vyživujú, vynikajúco zjemňujú a chránia pred popraskaním, zatiaľ čo extrakty z brečtanu a konského gaštanu pleť tonizujú a zlepšujú jej prekrvenie. Pokožka chodidiel aj nôh je tak odolnejšia voči poškodeniu, ale aj vzniku bolestivých opuchov. Ľahké mlieko osvieži unavené nohy a po dlhom dni a dodá im pocit ľahkosti.
 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Adansonia Digitata Oil1), Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Seed Butter1), Lecithin2), Adansonia Digitata Leaf and Fruit Extract2), Equisetum Arvense Extract1), Hedera Helix Extract1), Vitis Vinifera Leaf Extract2), Tocopherol, Sambuctus Nigra Root Extract1), Magnolia Officinalis Bark Extract2), Camelia Sinensis Leaf Extract1), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Spagyrische Essence Adansonia Digitata Leaf and Fruit2), Gold, Silver, Sulfur, Aroma2), Linalool3), Limonene3), Citral3), Geraniol3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Baobab

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz