/    /    /    /  

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Modré Vánoce obsahuje kombinace černých, zelených i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně s kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

Sada čajů obsahuje bezkofeinový rooibos Jízda na saních, který je ochucen skořicí, hřebíčkem, pomerančovou kůrou a jablky, stejně tak jako rooibos Cukroví s lístky máty, pomerančovou kůrou, kousky skořice a vanilkovými lusky. Černý čaj Irské Vánoce spojuje mandle a zázvor s jemnou chutí smetany. Bylinný čaj Skořice& máta obsahuje kromě skořice také lístky máty peprné a kadařavé a ibišek, společně tvoří jedinečnou osvěžující chuť. Černý ochucený čaj Mango, med& jablko je obohacen kousky ovoce a skořice s příjemně sladkou chutí medu.

Černý čaj kombinuje i Čokoláda, višeň& kokos a osvěžující chutí ovoce a exotickou vůní ovoce, stejně jako kořeněný sladký Medový meloun. Bezkofeinový rooibos Pomeranč, broskev& vanilka vás potěší svou přirozeně sladkou chutí a lehce štiplavými tóny skořice a aromatickou pomerančovou kůrou. Zelený čaj Kořeněná dýně vás zahřeje sytými kořeněnými tóny zázvoru, skořice, kardamomu, hřebíčku a černého pepře.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Sada porciovaných čajov English Tea Shop Modré Vianoce obsahuje kombináciu čiernych, zelených i bylinných čajov, medzi ktorými si každý vyberie ten svoj obľúbený. Kvalitné čajové lístky spoločne s korením, sušeným ovocím a bylinkami tvoria jedinečné chute, ktoré vás potešia počas dlhých zimných večerov a spríjemnia chvíľky strávené s priateľmi a rodinou.

Sada čajov obsahuje bezkofeínový rooibos Jazda na saniach, ktorý je ochutený škoricou, klinčekmi, pomarančovou kôrou a jablkami, rovnako tak ako rooibos Cukrovinky s lístkami mäty, pomarančovou kôrou, kúskami škorice a vanilkovými strukmi. Čierny čaj Írske Vianoce spája mandle a zázvor s jemnou chuťou smotany. Bylinný čaj Škorica & mäta obsahuje okrem škorice tiež lístky mäty piepornej a kučeravej a ibištek, spoločne tvoria jedinečnú osviežujúcu chuť. Čierny ochutený čaj Mango, med & jablko je obohatený kúskami ovocia a škorice s príjemne sladkou chuťou medu.

Čierny čaj kombinuje Čokoládu, višňu & kokos s osviežujúcou chuťou ovocia a exotickou vôňou ovocia, rovnako ako korenistý sladký Medový melón. Bezkofeínový rooibos Pomaranč, broskyňa & vanilka vás poteší svojou prirodzene sladkou chuťou a ľahko štipľavými tónmi škorice a aromatickou pomarančovou kôrou. Zelený čaj Korenistá tekvica vás zahreje sýtymi korenistými tónmi zázvoru, škorice, kardamómu, klinčekov a čierneho korenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Jízda na saních bezkofeinová: Rooibos, kousky skořice, Kousky jablek, Hřebíček, Pomerančová kůra, příchuť soursop, Příchuť pomeranče Cukroví bezkofeinové: Rooibos, lístky máty, Pomerančová kůra, kousky skořice, cikorka, Vanilkové lusky, Příchuť máty, Příchuť vanilky, příchuť kokosu Irské Vánoce: Černý čaj, Mandle, Pražený ječmen, kousky zázvoru, Příchuť vanilky, příchuť irish cream Skořice a máta: Ibišek, kousky skořice, lístky máty peprné, lístky máty kadeřavé Mango, med a jablko: Černý čaj, kousky jablka, kousky skořice, Mango, Příchuť jablka, Příchuť medu Čokoláda, třešeň a kokos: Černý čaj, kousky skořice, kousky pražené cikorky, kokos, příchuť třešně, Příchuť čokolády Pomeranč, broskev a vanilka: Pomerančová kůra, kousky skořice, příchuť broskví, Příchuť pomeranče, Příchuť vanilky Med a meloun: Černý čaj, Lékořice, kousky skořice, Příchuť medu, Příchuť melounu Kořeněná dýně: Zelený čaj, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomu, Hřebíček, semínka anýzu, kousky muškátového oříšku, kousky pepře, Příchuť skořice, Příchuť pomeranče, Příchuť melounu
i
i

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz