/    /    /    /  

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Značka:
Množství: 72 ks, 108 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dárkové sady čajů, Sady čajů
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
399
ks
Bez DPH 347 Kč

English Tea Shop Modré Vánoce, plechová kazeta

Sada porcovaných čajů English Tea Shop Modré Vánoce obsahuje kombinace černých, zelených i bylinných čajů, mezi kterými si každý vybere ten svůj oblíbený. Kvalitní čajové lístky společně s kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vás potěší během dlouhých zimních večerů a zpříjemní chvilky strávené s přáteli a rodinou.

Sada čajů obsahuje bezkofeinový rooibos Jízda na saních, který je ochucen skořicí, hřebíčkem, pomerančovou kůrou a jablky, stejně tak jako rooibos Cukroví s lístky máty, pomerančovou kůrou, kousky skořice a vanilkovými lusky. Černý čaj Irské Vánoce spojuje mandle a zázvor s jemnou chutí smetany. Bylinný čaj Skořice& máta obsahuje kromě skořice také lístky máty peprné a kadařavé a ibišek, společně tvoří jedinečnou osvěžující chuť. Černý ochucený čaj Mango, med& jablko je obohacen kousky ovoce a skořice s příjemně sladkou chutí medu.

Černý čaj kombinuje i Čokoláda, višeň& kokos a osvěžující chutí ovoce a exotickou vůní ovoce, stejně jako kořeněný sladký Medový meloun. Bezkofeinový rooibos Pomeranč, broskev& vanilka vás potěší svou přirozeně sladkou chutí a lehce štiplavými tóny skořice a aromatickou pomerančovou kůrou. Zelený čaj Kořeněná dýně vás zahřeje sytými kořeněnými tóny zázvoru, skořice, kardamomu, hřebíčku a černého pepře.

Použití: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Bylinné, ovocné a černé čaje zalívejte horkou vodou, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70°C. Nechte louhovat 3- 4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

obal: papírový
přebal: kovový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz