/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Mokřadkový olej 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 309 Kč
Kategorie: Mokřadkový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 108 Kč

Nobilis Tilia Mokřadkový olej 20 ml

Čistý extrahovaný mokřadkový olej Nobilis Tilia skvěle hydratuje všechny typy pleti, aktivně napomáhá jejich regeneraci a chrání před ztrátou elasticity i známkami stárnutí. Olej se do pokožky snadno vstřebává, zanechává ji jemnou a bez nepříjemného mastného pocitu.

Mokřadkový olej je výborným pomocníkem pro regeneraci všech typů pleti. Má skvělé antioxidační účinky, pleť lehce vypíná a posiluje ji. Díky tomu je mimořádně vhodný jako extra péče pro zralou náročnou pokožku, ale i mladou problematickou pleť, kterou hojí a regeneruje.

Hydratační účinky ocení i suchá citlivá pleť, kterou olej díky vysokému obsahu liposomů hydratuje do hloubky, uzamyká potřebnou vlhkost a chrání ji před podrážděním. Podobné účinky má i jojobový olej, jen s tím rozdílem, že mokřadkový olej dokáže pokožka mnohem lépe a efektivněji vstřebat. Mokřadkový olej zanechává pokožku vláčnou na dotek, hydratovanou a odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Tip: Pro zvýšení hydratačního účinku aplikujte pár kapek oleje pod denní či noční krém.

Nobilis Tilia Mokřadkový olej 20 ml

Čistý extrahovaný mokradkový olej Noblis Tilia vynikajúco hydratuje všetky typy pleti, aktívne napomáha pri ich regenerácii a chráni pred stratou elasticity a známkami starnutia. Olej sa do pokožky ľahko vstrebáva, zanecháva ju jemnú a bez nepríjemného mastného pocitu.

Mokradkový olej je výborným pomocníkom pre regeneráciu všetkých typov pleti. Má výborné antioxidačné účinky, pleť ľahko vypína a posilňuje. Vďaka tomu je mimoriadne vhodný ako extra starostlivosť pre zrelú náročnú pokožku, no aj mladú problematickú pleť, ktorú hojí a regeneruje.

Hydratačné účinky ocení i suchá citlivá pleť, ktorú olej vďaka vysokému obsahu lipozómov hydratuje do hĺbky, uzamyká potrebnú vlhkosť a chráni pred podráždením. Podobné účinky má aj jojobový olej, len s tým rozdielom, že mokradkový olej pokožka dokáže omnoho lepšie a efektívnejšie vstrebať. Mokradkový olej zanecháva pokožku vláčnu na dotyk, hydratovanú a odolnejšiu voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Limnanthes Alba Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz