/    /    /    /  

Caribbean Sun Mořská houba Jaderská, SAH 104

Značka:
Množství: 1 ks, 11-13 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mořské houby
Hodnocení:
3,0/5 2 hlasy
Cena
229
ks
Bez DPH 189 Kč

Caribbean Sun Mořská houba Jaderská, SAH 104

Caribbean Sun Mořská houba Karibská vás přenese do prosluněné oblasti  Středozemního moře. Tato houba pochází z oblasti Floridy, Kalifornie a Mexického zálivu a zachovává si svůj přírodní tvar. Její přirozená žlutá barva neprochází žádnými úpravami, jako je bělení či chemické čištění,  a ponechává si tak svůj blahodárný vliv na pokožku celého těla.

Mořská houba je velice bohatá na jód, minerál, jenž má přirozené antiseptické účinky a zároveň podporuje hojení drobných ran. Díky tomu dochází ke zrychlení procesu regenerace pokožky a její dlouhodobě revitalizaci. Zároveň působí proti množení škodlivých mikroorganismů, a zaručuje tak dokonalou očistu vašeho těla. Mořskou houbu můžete používat i pokud máte citlivou nebo vysušenou pokožku, díky množství minerálů dochází k jejímu ozdravení a optimalizaci metabolismu kožních buněk.

Mořská houba je původně mnohobuněčným živočichem, jehož schránka je charakteristická vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Tyto látky tak během koupele či sprchování vstupují do pokožky a mají příznivý vliv na její kvalitu. Mytí s mořskou houbou má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a působí proti mnoha kožním obtížím. 

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Asi vadný kus | 9.8.2016 15:38:55 | Pavla P.

Vzhledem ke spokojenosti až nadšení z houby "Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 424", jsem tuhle jaderskou houbu pořídila příteli. On má jemnou pokožku a minerální houba ho moc dřela. Bohužel jsme obdrželi takový podivný kus. Houba moc houbu nepřipomínala, spíše hada a hned po prvním použití se začala trhat na dva kusy. Použití známe, nepoužíváme na ní vodu na 60 stupňů a nekroutíme ji. Houbu každopádně využijem jako menší houbičku na pleť a až bude hodně stará prý se s tím i výborně uklízí.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mořská houba
i
i

konzistence: pevná
obal: látkový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz