/    /    /    /  

Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 422 s provázkem

Značka:
Množství: 1 ks, 9-10 cm
Kategorie: Mořské houby
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy

Zboží je nedostupné.

Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 422 s provázkem

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

Hnědá minerální mořská houba Caribbean Sun s provázkem je tím pravým doplňkem do vaší koupelny. Zachovává si svůj přirozený tvar a světle hnědou barvu a neprochází žádnými úpravami. Mořské houby jsou mnohobuněční živočichové a jsou sbírány v tradičně velmi slunných oblastech, jako je Kalifornie, Florida či Mexický záliv. Mořské houby se vyznačují nejen mimořádnou měkkostí, ale zároveň mají skutečně dlouhou životnost.

Mořská houba jemně masíruje vaši pokožku a napomáhá šetrně odstraňovat odumřelé kožní buňky. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé a náchylné k podráždění. Mořská houba je přirozeně tužší a pružná, ale po vymáchání ve vodě rychle změkne a je příjemná k pokožce. Masáž mořskou houbou podporuje lokální prokrvení a dlouhodobě ozdravuje vzhled kůže celého těla.

Pravidelné používání mořské houby při koupeli či sprchování vede k vyhlazení pokožky a zjemnění její struktury. Tento typ mořské houby je navíc bohatý na množství cenných minerálů, jako je například jód, jenž urychluje hojení a má příznivý vliv na revitalizační schopnost kůže. Minerální mořská houba je nabízena ve více velikostech.

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mořská houba
i
i

konzistence: pevná
obal: látkový

Výrobce

Aris Trust s.r.o.
U Špýcharu 31
391 56 Tábor
Česká republika
www.morskahouba.cz