/    /    /    /    /  

Mořská řasa Laminárie, drť 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mořské řasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 63 Kč

Mořská řasa Laminárie, drť 100 g

Mořská řasa laminárie je přírodním zdrojem organicky vázaného jódu a dalších mikroživin, jako je železo, vápník, zinek, hořčík a vitaminy z řady B. Díky vysokému obsahu jódu je vhodná při snížené činnosti štítné žlázy. Naopak je nevhodné užívat mořskou řasu při zvýšené funkci štítné žlázy.

Obsažené účinné látky vyživují pokožku, oddalují příznaky stárnutí a zlepšují její ochrannou a regenerační funkci. Laminárie je výborná také jako doplňková léčba pro problematickou pleť s akné či ekzémy. Obsažený chlorofyl na sebe váže škodlivé látky a odvádí je z těla ven. Mění škodlivé kyselé prostředí v těle na zásadité. Pomáhá nastartovat metabolismus a urychlit spalování tuků.

Díky poměrně vysokému obsahu železa je řasa vhodná i při poruchách krvetvorby. Dále obsažený hořčík podporuje správnou funkci nervové soustavy a vypořádat se se zvýšenou zátěži ve stresovém období. Ocení jej také neustále unavení lidé, trpící na migrény či křeče končetin. Je výborný pro ženy, u kterých se pravidelně objevují menstruační potíže.

Dávkování: Přidejte polovinu čajové lžičky do jídla. Užívejte jednou až dvakrát denně.

Mořská řasa Laminárie, drť 100 g

Morská riasa laminária je prírodným zdrojom organicky viazaného jódu a ďalších mikroživín, ako je železo, vápnik, zinok, horčík a vitamíny skupiny B. Vďaka vysokému obsahu jódu je vhodná pri zníženej činnosti štítnej žľazy. Naopak je nevhodné užívať morskú riasu pri zvýšenej funkcii štítnej žľazy.

Obsiahnuté účinné látky vyživujú pokožku, odďaľujú príznaky starnutia a zlepšujú jej ochrannú a regeneračnú funkciu. Laminária je výborná aj ako doplnková liečba pre problematickú pleť s akné či ekzémami. Obsiahnutý chlorofyl na seba viaže škodlivé látky a odvádza ich z tela von. Mení škodlivé kyslé prostredie v tele na zásadité. Pomáha naštartovať metabolizmus a urýchliť spaľovanie tukov.

Vďaka pomerne vysokému obsahu železa je riasa vhodná aj pri poruchách krvotvorby. Ďalej obsiahnutý horčík podporuje správnu funkciu nervovej sústavy a vyrovnať sa so zvýšenou záťažou v stresovom období. Ocenia ho tiež neustále unavení ľudia, trpiaci na migrény či kŕče končatín. Je výborná pre ženy, u ktorých sa pravidelne objavujú menštruačné ťažkosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sušená a drcená řasa laminárie
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
příznivé účinky: cholesterol, nespavost a stres, revmatismus a artritida, stárnutí pleti a organismu, únava, vysoký krevní tlak
specifická označení: tradiční ruská medicína