/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Muškátový oříšek 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Další velikosti: 10 ml / 189 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Muškátový oříšek 5 ml

Nobilis Tilia Muškátový oříšek je čistá rostlinná silce bez přidaných ingrediencí vyráběná v lékopisné kvalitě. Esenciální olej z muškátového oříšku má silnější účinky, proto doporučejeme jej používat v nižších koncentracích. Kořeněná vůně s jemným dřevitým nádechem má stimulační efekt na tělo i mysl.

Éterický olej z muškátového oříšku má antiseptické vlastnosti, díky čemuž působí jako mírná dezinfekce a brání množení škodlivých mikroorganismů. Podporuje správnou funkci trávicího systému, zvyšuje chuť k jídlu a pomáhá při nechutenství či nevolnosti. 

Muškátový oříšek má také příznivý efekt při střevních infekcích či průjmech. Pomáhá při pocitech chronické slabosti a je často používán při revmatických onemocněních. Posiluje nedostatečný krevní oběh a účinkuje také na psychiku, kdy zmírňuje nerozhodnost a apatii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Myristica Fragrans Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: revmatismus a artritida, žaludeční problémy , zvýšení krevního tlaku
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz