/    /    /    /  

Logona Mycí krém patchouli, Lavaerde 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sprchové krémy, Klasické přírodní šampony, Pleťové čistící krémy, Prášky & jíly
Produktová řada: Logona Lavaerde
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Logona Mycí krém patchouli, Lavaerde 200 ml

Mycí krém Patchouli Lavaerde Logona obsahuje marocký jíl a esenciální olej z patchouli a neemu. Má velmi univerzální využití v péči o celé tělo. Je vhodný pro mastnou a problematickou pleť, ale také při tvorbě lupů a na rychle se mastící a zplihlé vlasy. Působí obzvláště citlivě díky tomu, že neosahuje zbytečné mycí tenzidy či parabeny. Nenarušuje tak ochranný kožní film pokožky a ani nijak neovlivňuje její přirozenou pH hodnotu.

Marocký jíl má skvělou schopnost na sebe vázat přebytečný maz, zbytky make-upu, starých kožních buněk a dalších nečistot. Zbytečně však pokožku nevysušuje a nepodněcuje mazové žlázy k větší činnosti a rychlejšímu maštění pleti. Zároveň má lehký peelingový efekt. Pomáhá čistit ucpané kožní póry a předcházet tak tvorbě zánětlivých pupínků. Jíl je také bohatý na množství minerálních látek, které jsou nezbytné pro krásnou a zdravou pleť. Extrakt z neemu svými antibakteriálními účinky podporuje čistící funkci jílu a přispívá ke zlepšení stavu aknózní pleti.

Při použití krému jako šamponu na vlasy získáte čisté, lesklé, vyživené a provzdušněné vlasy s přirozeným objemem od kořínků, zahalené do tajemné orientální vůně pačuli. Mycí krém díky svému lehce abrazivnímu účinku jemně prokrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumřelé buňky. Zkvalitňuje tak schopnost pokožky přijímat účinné látky a vyživovat vlasové kořínky. Při pravidelném a dlouhodobém používání se tak dočkáte i rychleji rostoucích, pevných a méně se mastících vlasů.

Použití: Naneste mycí krém o velikosti vlašského ořechu na mokré vlasy nebo pokožku. Následně důkladně opláchněte teplou vodou.

Logona Mycí krém patchouli, Lavaerde 200 ml

Mycí krém Patchouli Lavaerde Logona obsahuje marocký íl a esenciálny olej z patchouli a neemu. Má veľmi univerzálne využitie v starostlivosti o celé telo. Je vhodný pre mastnú a problematickú pleť, ale aj pri tvorbe lupín a na rýchlo sa mastiace vlasy bez objemu. Pôsobí obzvlášť citlivo vďaka tomu, že neosahuje zbytočné mycie tenzidy či parabény. Nenarušuje tak ochranný kožný film pokožky a ani nijako neovplyvňuje jej prirodzenú pH hodnotu.

Marocký íl má skvelú schopnosť na seba viazať prebytočný maz, zvyšky make-upu, starých kožných buniek a ďalších nečistôt. Zbytočne však pokožku nevysušuje a nepodnecuje mazové žľazy k väčšej činnosti a rýchlejšiemu masteniu pleti. Zároveň má ľahký peelingový efekt. Pomáha čistiť upchaté kožné póry a predchádzať tak tvorbe zápalových vyrážok. Íl je tiež bohatý na množstvo minerálnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre krásnu a zdravú pleť. Extrakt z neemu svojimi antibakteriálnymi účinkami podporuje čistiacu funkciu ílu a prispieva k zlepšeniu stavu aknóznej pleti.

Pri použití krému ako šampónu na vlasy získate čisté, lesklé, vyživené a prevzdušnené vlasy s prirodzeným objemom od korienkov, zahalené do tajomnej orientálnej vône pačuli. Mycí krém vďaka svojmu ľahko abrazívnemu účinku jemne prekrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumreté bunky. Skvalitňuje tak schopnosť pokožky prijímať účinné látky a vyživovať vlasové korienky. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní sa tak dočkáte aj rýchlejšie rastúcich, pevných a menej sa mastiacich vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Hectorite, Parfum (Essential Oils), Glycerin, Alcohol, Melia Azadirachta (Neem) Extract, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Mica, CI 77891, Linalool, Limonene
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
produktové řady: Logona Lavaerde
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, vlasy s lupy
vůně - druh: pačuli

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz