/    /    /    /    /  

Alva Mycí prášek, Rhassoul 200g

Značka:
Množství: 200g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Prášky & jíly
Produktová řada: Alva Rhassoul
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
275
ks
Bez DPH 227 Kč

Alva Mycí prášek, Rhassoul 200g

Mycí prášek Alva Rhassoul účinně a zároveň šetrně čistí nečistou pokožku náchylnou k nedokonalostem a nadměrné tvorbě mazu. Prášek z marockého jílového kamene čistí pleť do hloubky a odstraňuje kožní maz, aniž by pleť dráždil či vysušoval. Díky tomu je vhodný i pro ošetření citlivé pokožky.

Marocký jíl šetrně odsává z pokožky přebytečný maz, odstraňuje nečistoty i make-up a to vše bez agresivních tenzidů. Jíl navíc stimuluje funkci mazových žláz, takže pokožka nemá potřebu zvýšeně se mastit, je matnější a získává zdravý sjednocený vzhled.

Mycím práškem se můžete každý den odlíčit, ale také ho můžete použít jako hloubkově čistící masku. Stačí, když prášek smícháte s menším množstvím vody a hutnou směs nanesete na pokožku alespoň na 10 minut. Jíl odstraní z pokožky nečistoty, uvolní ucpané póry a zlepší celkový vzhled pleti.

Použití: 2 lžíce Mycího prášku smíchejte se 2 lžícemi čisté studené vody a vytvořte krémovou hmotu. Aplikujte na obličej a krouživými pohyby odličte make-up a nečistoty. Vyhněte se oblasti očí. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Tip: Pro příjemný požitek můžete do směsi přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Jako výborná dezinfekce nečisté pokožky slouží grapefruitový či levandulový olej.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Marrocan Lava Clay
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Alva Rhassoul
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de