/    /    /    /  

Logona Mycí zem Lavaerde, bílá 150 g

Značka:
Množství: 150 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Koupelové prášky, Prášky a jíly, Prášky & jíly
Produktová řada: Logona Lavaerde
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
252
ks
Bez DPH 208 Kč

Logona Mycí zem Lavaerde, bílá 150 g

Bílá mycí zem Lavaerde Logona má velmi univerzální využití pro šetrnou a jemnou péči o celé tělo. Je vhodná pro péči o suchou a citlivou pleť, ale také pro jemné a slabé vlasy. Působí obzvláště citlivě díky tomu, že neobsahuje zbytečné mycí tenzidy, parabeny, ani žádná chemická činidla. Nenarušuje ochranný kožní film pokožky, ani nijak neovlivňuje její přirozenou pH hodnotu.

Jíl má skvělou schopnost na sebe vázat přebytečný maz, zbytky make-upu, starých kožních buněk a dalších nečistot. Zbytečně však pokožku nevysušuje a nenarušuje ještě více ochrannou bariéru suché pleti. Zároveň má lehký peelingový efekt. Pokožku přirozeně zjemňuje a rozjasňuje. Jíl je také bohatý na množství minerálních látek, které jsou nezbytné pro krásnou a zdravou pleť. 

Při použití krému jako šamponu na vlasy získáte krásně čisté lesklé, vyživené a provzdušněné vlasy s přirozeným objemem od kořínků. Mycí zem díky svému lehce abrazivnímu účinku jemně prokrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumřelé buňky. Zkvalitňuje tak schopnost pokožky přijímat účinné látky a vyživovat vlasové kořínky. Při pravidelném a dlouhodobém používání se tak dočkáte i rychleji rostoucích zdravých a pevných vlasů.

Příprava: Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera.

Tip: Mycí zem můžete použít na odlíčení obličeje, jako masku, přisypat do koupele nebo třeba na čištění zubů.

Logona Mycí zem Lavaerde, bílá 150 g

Biela mycie zem Lavaerde Logona má veľmi univerzálne využitie pre šetrnú a jemnú starostlivosť o celé telo. Je vhodná pre starostlivosť o suchú a citlivú pleť, ale aj pre jemné a slabé vlasy. Pôsobí obzvlášť citlivo vďaka tomu, že neobsahuje zbytočné mycie tenzidy, parabény, ani žiadne chemické činidlá. Nenarušuje ochranný kožný film pokožky, ani nijako neovplyvňuje jej prirodzenú pH hodnotu.

Íl má skvelú schopnosť na seba viazať prebytočný maz, zvyšky make-upu, starých kožných buniek a ďalších nečistôt. Zbytočne však pokožku nevysušuje a nenarušuje ešte viac ochrannú bariéru suchej pleti. Zároveň má ľahký peelingový efekt. Pokožku prirodzene zjemňuje a rozjasňuje. Íl je tiež bohatý na množstvo minerálnych látok, ktoré sú nevyhnutné pre krásnu a zdravú pleť.

Pri použití krému ako šampónu na vlasy získate krásne čisté, lesklé, vyživené a prevzdušnené vlasy s prirodzeným objemom od korienkov. Mycia zem vďaka svojmu ľahko abrazívnemu účinku jemne prekrvuje pokožku hlavy a odstraňuje odumreté bunky. Skvalitňuje tak schopnosť pokožky prijímať účinné látky a vyživovať vlasové korienky. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní sa tak dočkáte aj rýchlejšie rastúcich zdravých a pevných vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

extra-jemné | 12.10.2016 15:47:41 | eva

Je to najjemnejší ílový prášok, s akým som sa stretla (je jemný asi ako škrob). Mne osobne vyhovujú trochu hrubšie íly - napríklad hnedý od Logony. Pleť perfektne vyčistil aj tento biely, no horšie sa mi s ním pracovalo. Ale ak potrebujete niečo extra-jemné bez akýchkoľvek peelingových účinkov, toto bude to pravé :)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Montmorillonite
i
i

barva: bílá
konzistence: sypká
obal: papírový
produktové řady: Logona Lavaerde
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
typy vlasů: normální vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz