/    /    /    /  

Logona Mycí zem Lavaerde 1 kg

Značka:
Množství: 1 kg
Další velikosti: 300 g / 258 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Koupelové prášky, Prášky a jíly, Prášky & jíly
Produktová řada: Logona Lavaerde
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
3,7/5 3 hlasy

Zboží je nedostupné.

Logona Mycí zem Lavaerde 1 kg

Mycí zem Lavaerde Logona využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. Ten je velice jemný i k té nejcitlivější pokožce, nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Pokožku šetrně myje, odstraňuje z ní nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu a současně poskytuje pleti lehký peeling.

Mycí zem, neboli druh jílu, je v kosmetice oblíben již po staletí. Díky jemnému přírodnímu složení pokožku zbytečně nedráždí, nenarušuje její ochranný film a nepodněcuje mazové žlázky k nadměrné produkci. Může se tak zdát, že je mycí zem vhodná jen pro smíšenou a problematickou pleť, ale mohou si ji dovolit použít všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Jíl je bohatý na množství minerálních látek jako je křemík či hořčík. Snadno dokáže absorbovat nečistoty z pokožky i vlasů, ale současně pleť nedráždí a nepřesušuje.

Naopak, zjemňuje ji a díky jemným částečkám působí jako jemný peeling. Mycí zem je vhodná nejenom pro všechny typy pleti, ale také pro péči o vlasy, především o ty jemné snadno se mastící. Dodá jim zdravý objem i lesk a eliminuje nadměrné maštění. Mycí zem lavaerde je univerzálním kosmetickým pomocníkem, kterého lze použít k odlíčení obličeje, ale i jako masku, také místo šamponu pro takzvanou no poo metodu.

Použití: Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera,...

Tip: Malé množství prášku smíchejte v dlaních s vodou a vzniklou řídkou kašičkou si odličte obličej.

Logona Mycí zem Lavaerde 1 kg

Mycia zem Lavaerde Logona využíva v starostlivosti o pokožku aj vlasy mycích schopností ílu. Ten je veľmi jemný aj k tej najcitlivejšej pokožke, nespôsobuje nežiaduce podráždenie. Pokožku šetrne umýva, odstraňuje z nej nečistoty, prebytočný kožný maz aj zvyšky make-upu a súčasne poskytuje pleti ľahký peeling.

Mycia zem, čiže druh ílu, je v kozmetike obľúbená už po stáročia. Vďaka jemnému prírodnému zloženiu pokožku zbytočne nedráždi, nenarušuje jej ochranný film a nepodnecuje mazové žliazky k nadmernej produkcii. Môže sa tak zdať, že je mycia zem vhodná len pre zmiešanú a problematickú pleť, ale môžu si ju dovoliť použiť všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Íl je bohatý na množstvo minerálnych látok ako je kremík či horčík. Ľahko dokáže absorbovať nečistoty z pokožky i vlasov, ale súčasne pleť nedráždi a nepresušuje.

Naopak, zjemňuje ju a vďaka jemným čiastočkám pôsobí ako jemný peeling. Mycia zem je vhodná nielen pre všetky typy pleti, ale aj pre starostlivosť o vlasy, predovšetkým o tie jemné ľahko sa mastiace. Dodá im zdravý objem aj lesk a eliminuje nadmerné mastenie. Mycia zem lavaerde je univerzálnym kozmetickým pomocníkom, ktorého možno použiť na odlíčenie tváre, ale aj ako masku, tiež miesto šampónu pre takzvanú no poo metódu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělá věc ale... | 23.8.2015 21:28:23 | Siala

Tohle je opravdu kvalitní věcička se skvělými mycími vlastnostmi. Vlasy umyla důkladně a zároveň pokožka hlavy byla krásně zklidněná, ale pro mě měla dva háčky - 1. Příprava 15 minut před samotným mytím hlavy, aby stihla nabobtnat jak má, to nebylo nic pro mě...mé impulzivní hopsání do vany na poslední chvíli se už nejspíš nezmění 2. Takhle zacuchané vlasy jsem neměla snad ještě po ničem... Naproti tomu jsem zjistila, že jak dokáže zklidnit a umýt pokožku hlavy, tak to samé dokáže i s tělem a jelikož jsem posetá téměř od hlavy k patě spoustou jizev, které hrubé zacházení opravdu ničilo, tohle bylo na jejich mytí perfektní řešení, zužitkování tedy nakonec i tak našla =) Lidem co mají méně cuchavé vlasy a více trpělivosti, či povahu plánovače vřele doporučuji s tím nejklidnějším svědomím a na tělo též... Jo a málem bych zapomněla, je třeba důkladně umýt vanu, logicky \"bláto\" neodplave najednou jako pěna z šampónu ;)

Re: Skvělá věc ale... | 20.8.2016 11:27:57 | Radka

Já když jsem marocký jíl použila poprvé, tak jsem měla vlasy taky šíleně zacuchané. Ale postupem to bylo lepší a lepší a nyní už nemám ani já, ani nikdo, koho jsem na jíl "ukecala" žádný problém :-)

* povinné

Související dotazy z poradny

Lávová zem na chemicky barvené vlasy

Je možné použít lávovou zem pro mytí chemicky barvených vlasů, bez použití kondicionéru? Lávovou zem na ...

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz