/    /    /    /  

Logona Mycí zem Lavaerde 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Koupelové prášky, Prášky a jíly, Prášky & jíly
Produktová řada: Logona Lavaerde
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
4,0/5 5 hlasů
Cena
258
ks
Bez DPH 213 Kč

Logona Mycí zem Lavaerde 300 g

Mycí zem Lavaerde Logona využívá v péči o pokožku i vlasy mycích schopností jílu. Ten je velice jemný i k té nejcitlivější pokožce, nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Pokožku šetrně myje, odstraňuje z ní nečistoty, přebytečný kožní maz i zbytky make-upu a současně poskytuje pleti lehký peeling.

Mycí zem, neboli druh jílu, je v kosmetice oblíben již po staletí. Díky jemnému přírodnímu složení pokožku zbytečně nedráždí, nenarušuje její ochranný film a nepodněcuje mazové žlázky k nadměrné produkci. Může se tak zdát, že je mycí zem vhodná jen pro smíšenou a problematickou pleť, ale mohou si ji dovolit použít všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Jíl je bohatý na množství minerálních látek jako je křemík či hořčík. Snadno dokáže absorbovat nečistoty z pokožky i vlasů, ale současně pleť nedráždí a nepřesušuje.

Naopak, zjemňuje ji a díky jemným částečkám působí jako jemný peeling. Mycí zem je vhodná nejenom pro všechny typy pleti, ale také pro péči o vlasy, především o ty jemné snadno se mastící. Dodá jim zdravý objem i lesk a eliminuje nadměrné maštění. Mycí zem lavaerde je univerzálním kosmetickým pomocníkem, kterého lze použít k odlíčení obličeje, ale i jako masku, také místo šamponu pro takzvanou no poo metodu.

Použití: Potřebné množství prášku smíchejte se zhruba dvojnásobným množstvím vlažné vody. Pro aplikaci na pokožku vytvořte hutnější směs, pro aplikaci na vlasy tekutější. Místo vody můžete použít i oblíbený rostlinný olej, šťávu či gel z Aloe vera,...

Tip: Malé množství prášku smíchejte v dlaních s vodou a vzniklou řídkou kašičkou si odličte obličej.

Logona Mycí zem Lavaerde 300 g

Mycia zem Lavaerde Logona využíva v starostlivosti o pokožku aj vlasy mycích schopností ílu. Ten je veľmi jemný aj k tej najcitlivejšej pokožke, nespôsobuje nežiaduce podráždenie. Pokožku šetrne umýva, odstraňuje z nej nečistoty, prebytočný kožný maz aj zvyšky make-upu a súčasne poskytuje pleti ľahký peeling.

Mycia zem, čiže druh ílu, je v kozmetike obľúbená už po stáročia. Vďaka jemnému prírodnému zloženiu pokožku zbytočne nedráždi, nenarušuje jej ochranný film a nepodnecuje mazové žliazky k nadmernej produkcii. Môže sa tak zdať, že je mycia zem vhodná len pre zmiešanú a problematickú pleť, ale môžu si ju dovoliť použiť všetky typy pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Íl je bohatý na množstvo minerálnych látok ako je kremík či horčík. Ľahko dokáže absorbovať nečistoty z pokožky i vlasov, ale súčasne pleť nedráždi a nepřesušuje.

Naopak, zjemňuje ju a vďaka jemným čiastočkám pôsobí ako jemný peeling. Mycia zem je vhodná nielen pre všetky typy pleti, ale aj pre starostlivosť o vlasy, predovšetkým o tie jemné ľahko sa mastiace. Dodá im zdravý objem aj lesk a eliminuje nadmerné mastenie. Mycia zem lavaerde je univerzálnym kozmetickým pomocníkom, ktorého možno použiť na odlíčenie tváre, ale aj ako masku, tiež miesto šampónu pre takzvanú no poo metódu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

super | 2.8.2016 09:27:50 | eva

Výborná vecička! Neskúšala som ju síce na vlasy ani na telo... no na tvár je perfektná. Používam ju večer na dočistenie (odlíčim sa hydrofilným alebo kokosovým olejčekom a potom siahnem po Lavaerde) a na ranné čistenie. Tiež si ju dávam ako masku. Krásne čistí - dokonca aj póry. A musím povedať, že na póry mi nezaberá štandardne nič. Pol boda odoberám len za mierne nepohodlnú aplikáciu.

* povinné

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz