/    /    /    /  

Auroville Mýdlo aloe a heřmánek, Bon Auroville 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Intimní kosmetika, Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
4,2/5 3 hlasy

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo aloe a heřmánek, Bon Auroville 100 g

Rostlinné mýdlo Bon Auroville s extrakty z Aloe vera a heřmánku šetrně pečuje o citlivou pokožku celého těla, a je tak vhodné i pro pravidelnou péči o jemné ženské partie. Spojení rostlinných olejů a bylinných extraktů pleť lehce myje, současně ji zjemňuje a zvláčňuje.

Přírodní mýdlo v sobě spojuje zmýdelněné olej z kukuřičných klíčků, kokosu, ricinu a nimby. Ty při kontaktu s vodou tvoří krémovou pěnu, která z pokožky lehce smývá nečistoty a zároveň o ni pečuje. Obsažené Aloe vera a heřmánek chrání citlivou pokožku celého těla i intimních partií před podrážděním a vysušením, pleť zjemňují a udržují ji zdravou.

Použití: Mýdlo namydlete v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku těla. Opláchněte čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Šetrné | 27.6.2014 12:29:22 | Petra

Jako všechna mýdla od Auroville, je i toto super. Jen není tak voňavé a hydratační jako Lotos. Ale je velmi příjemné, i pro citlivé intimní partie.

Super! | 9.9.2013 11:17:02 | Martina

Mýdlo jemně voní a je šetrné k intimním partiím. Navíc mi pomohlo od potíží. Je daleko lepší než kdejaké mycí gely z lékárny!

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej, Ricinový olej, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej, Bambucké máslo, Indický buk1), Levandule1), Máta peprná1), Růžová palma1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
vůně - druh: aloe vera, heřmánek

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com