/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Aloe vera, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Aloe vera, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédské mýdlo Aloe vera Siddhalepa obsahuje gel z listu Aloe vera a výtažky z kořene kurkumy. Aloe vera a kurkuma se používají v ajurvédě již tisíce let a jejich léčivé účinky jsou prokázané. Uvnitř tohoto mýdla je gel z Aloe vera smíchaný s kurkumou v základní bázi kokosového a palmového oleje.

Mýdlo má detoxikační, hydratační, chladící, antioxidační a uklidňující vlastnosti. Může se používat po opalování nebo na popraskanou kůži. Aloe má výborné hojící účinky, protože obsahuje přírodní antibiotikum. Mýdlo díky Aloe Vera zpevňuje a posiluje pokožku. Nevysušuje a zanechává pokožku hladkou a hebkou na dotek. Je vhodné pro všechny typy pleti.

Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel. 

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Aloe vera, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédske mydlo Aloe vera Siddhalepa obsahuje gél z listu aloe vera a výťažky z koreňa kurkumy. Aloe vera a kurkuma sa používajú v ajurvéde už tisícky rokov a ich liečivé účinky sú preukázané. Vnútri tohto mydla je gél z Aloe vera zmiešaný s kurkumou v základnej báze kokosového a palmového oleja.

Mydlo má detoxikačné, hydratačné, chladiace, antioxidačné a upokojujúce vlastnosti. Môže sa používať po opaľovaní alebo na popraskanú kožu. Aloe má výborné hojivé účinky, pretože obsahuje prírodné antibiotikum. Mydlo vďaka aloe vera spevňuje a posilňuje pokožku. Nevysušuje a zanecháva pokožku hladkú a hebkú na dotyk. Je vhodné na všetky typy pleti.

Ajurvédske mydlá Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products sú ručne vyrobené od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi rozdielny od výroby bežného spotrebného mydla. Siddhalepa venuje zvláštnu starostlivosť výberu bylinných prísad obsiahnutých v našich mydlách a ich špeciálnej príprave. Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentickú arómu týchto ručne vyrábaných mydiel.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Aloe Barbadensis Extract, Curcuma Longa
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: aloe vera

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com