/    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské dětské Kekulu 75 g

Značka:
Množství: 75 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Mýdla pro děti, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské dětské Kekulu 75 g

Zvláčňující ajurvédské dětské mýdlo Kekulu Siddhalepa je určené k péči o jemnou pokožku. Zmírňuje vysychání a zarudnutí pokožky. Zjemňuje drsnou pokožku na kolenou a loktech. Zmírňuje pálení a pupínky na dětské kůži.

Dětské mýdlo Kekulu je vhodné pro všechny věkové kategorie. Kekulu mýdlo nevysušuje kůži má příjemně jasmínovou vůni a je vhodné i na problémovou pokožku. Mýdlo obsahuje unikátní složení bylin a olejů, které působí jak desinfekčním, tak zklidňujícím účinkem.

Použití: Mýdlo napěňte v dlaních s troškou vody, naneste na pokožku a smyjte. Výjimečně jemné složení je vhodné i pro tu nejcitlivější pleť nejmenších dětí.

Upozornění: Pokud se objeví neobvyklá kožní reakce, zastavte používání a poraďte se se svým lékařem.

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské dětské Kekulu 75 g

Zvláčňujúce ajurvédske detské mydlo Kekulu Siddhalepa je určené na starostlivosť o jemnú pokožku. Zmierňuje vysychanie a začervenanie pokožky. Zjemňuje drsnú pokožku na kolenách a lakťoch. Zmierňuje pálenie a pupienky na detskej koži.

Detské mydlo Kekulu je vhodné pre všetky vekové kategórie. Kekulu mydlo nevysušuje kožu, má príjemne jazmínovú vôňu a je vhodné aj na problematickú pokožku. Mydlo obsahuje unikátne zloženie bylín a olejov, ktoré pôsobia ako dezinfekčným, tak aj upokojujúcim účinkom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Tallow, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Hydroxide, Glycerine, Mollugo cerviana, Kokoona ceylanica, Jasminum grandiflorum, Santalum album, Ruta graveolens
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com