/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Paboda 85 g

Značka:
Množství: 85 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Paboda 85 g

Mýdlo Paboda Siddhalepa obsahuje unikátní složení ajurvédských bylin jako je kůra a listy ze stromu Margosy, dřevo z červeného santalu, dužina z citronely a kořen z kurkumy. Tyto ingredience působí jak desinfekčním, tak i zklidňujícím účinkem. Pokožka je po použití jemná, zklidněná a čistá.

Ajurvédští doktoři doporučují toto mýdlo pro zmírnění všech kožních potíží. Paboda čistí zjemňuje a nevysušuje kůži. Zmírňuje kožní obtíže jako je pálení, pupínky, zarudnutí, ekzémy a jiné kožní problémy. Mýdlo je skvělé pro problematickou pleť, kterou normalizuje a udržuje krásnou.

Ve složení ajurvédského mýdla najdeme mimo jiné triclosan, který je mnohdy spojován s podrážděním citlivé pokožky. Tato látka má antibakteriální a antimykotické vlastnosti a proto je při výrobě kosmetiky využívána jako konzervant. K výrobě mýdla Poboda se používá pouze zanedbatelné množství triclosanu, tvoří méně než 0,3% celkového složení. Mýdlo máme zařazeno v sortimentu, neboť obsahuje jedinečnou kombinaci ajurvédských rostlin vhodných pro problematickou pleť, a věříme, že tyto přírodní látky bohatě vyváží stopovou přítomnost triclosanu.

Použití: Mýdlo napěňte, naneste na pokožku a důkladně smyjte čistou vodou.

Siddhalepa Mýdlo ayurvédské Paboda 85 g

Mydlo Paboda Siddhalepa obsahuje unikátne zloženie ajurvédskych bylín, ako je kôra a listy zo stromu Margosa, drevo z červeného santalu, dužina z citronely a koreň z kurkumy. Tieto ingrediencie pôsobia ako dezinfekčným, tak aj upokojujúcim účinkom. Pokožka je po použití jemná, upokojená a čistá.

Ajurvédski doktori odporúčajú toto mydlo na zmiernenie všetkých kožných ťažkosti. Paboda čistí, zjemňuje a nevysušuje kožu. Zmierňuje kožné ťažkosti, ako je pálenie, pupienky, začervenanie, ekzémy a iné kožné problémy. Mydlo je skvelé na problematickú pleť, ktorú normalizuje a udržuje krásnu.

V zložení ajurvédskeho mydla nájdeme okrem iného triclosan, ktorý je mnohokrát spájaný s podráždením citlivej pokožky. Táto látka má antibakteriálne a antimykotické vlastnosti a preto je pri výrobe kozmetiky využívaná ako konzervant. K výrobe mydla Poboda sa používa zanedbateľné množstvo triclosanu, tvorí menej ako 0,3% celkového zloženia. Mydlo máme zaradené v sortimente, lebo obsahuje jedinečnú kombináciu ajurvédskych rastlín vodných pre problematickú pleť, a veríme, že tieto prírodné látky bohato vyvážia stopovú prítomnosť triclosanu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

složení | 29.1.2013 21:38:24 | nikol

Ve složení na krabičce, co jsem dnes viděla v obchodě, je uvedena složka triclosan, což není úplně košer složka... zkuste to prosím ověřit. Děkuji.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Palm Kernelate, Pterocaprus Santalinus, Curcuma Zedoaria, Cymbopogon Nardus, Azardirachta Indica, Triclosan
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com