/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Coconut, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Coconut, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ručně vyrobené kokosové mýdlo Coconut Siddhalepa působí velmi dobře na jakýkoli typ kůže. Užijte si jemnou originální kokosovou vůni, která podporuje uvolnění organismu. Mýdlo při mytí nejen hydratuje, ale i vypíná pokožku celého těla. Po umytí je sametově hladká, dokonale čistá a hydratovaná. Mýdlo obsahuje čistý kokosový olej, palmový olej a extrakt ze semen fenugreeku, které mají antiseptické a antibakteriální účinky. Je vhodné pro všechny typy pokožky.

Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel. 

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Coconut, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ručne vyrobené kokosové mydlo Coconut Siddhalepa pôsobí veľmi dobre na akýkoľvek typ kože. Užite si jemnú originálnu kokosovú vôňu, ktorá podporuje uvoľnenie organizmu. Mydlo pri umývaní nielen hydratuje, ale aj vypína pokožku celého tela. Po umytí je zamatovo hladká, dokonale čistá a hydratovaná. Mydlo obsahuje čistý kokosový olej, palmový olej a extrakt z fenugreek semien, ktoré majú antiseptické a antibakteriálne účinky. Je vhodné na všetky typy pokožky.

Ajurvédske mydlá Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products sú ručne vyrábané od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi rozdielny od výroby bežného spotrebného mydla. Siddhalepa venuje osobitnú starostlivosť výberu bylinných prísad obsiahnutých v našich mydlách a ich špeciálnej príprave. Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentickej arómy týchto ručne vyrábaných mydiel.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Trigonella Foenum-Graecum Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: kokos

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com