/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo jasmín, Bon Auroville 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
3,0/5 2 hlasy

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo jasmín, Bon Auroville 100 g

Jako orientální princezna se budete cítit při koupeli s jasmínovým mýdlem Bon Auroville. Mýdlo pleť jemně čistí, směs za studena lisovaných olejů, přírodních esenciálních olejů a gelu z Aloe vera jí zase dodává vláhu a výživu. Jasmín nejen krásně voní, ale má také blahodárné účinky na pleť. Odstraňuje staré a zašedlé pleťové buňky, zmírňuje zarudnutí a pleti navrací přirozeně zdravou barvu. 

Přírodní mýdlo obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A a E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Koupel s jasmínovým mýdlem znamená nejen perfektně čistou a vyživenou pleť. Olejový extrakt z květů jasmínu a třezalky navozuje psychickou pohodu, uvolnění a napomáhá k dokonalé relaxaci.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

5/5 | 7.9.2015 23:55:52 | Hana

Skvělé složení, hodně velmi krémové pěny, nevysušuje, krásná jasmínová vůně, barva světle růžová roztomilá. Malé minus pro mě jako vždy u tuhých mýdel zanechává typickou mýdlovou vůni, v tomto případě je ale slabší, celkem příjemná, zjemněná tím úžasným jasmínem.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Olej z pšeničných klíčků, Aloe gel, Olejový extrakt z květů jasmínu a květů třezalky, Přírodní esenciální olej z jasmínu
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: látkový
vůně - druh: jasmín

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com