/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo káva, Bon Auroville 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo káva, Bon Auroville 100 g

Kávová sprcha s vůní vanilky zaručeně probere i toho největšího ospalce! Přírodní mýdlo šetrně myje, prášek z kávových zrn provádí jemný peeling a zanechá pleť jemnou a řádně prokrvenou. Kofein obsažený v kávě má schopnost podporovat odplavování škodlivých látek. Ranní sprcha tak příjemně zakončí přirozený detoxikační proces, který si tělo dopřává každou noc. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti. Gel z aloe vera se zase postará o důkladnou hydrataci. 

Káva má povzbuzující účinky nejen při vnitřním užití, ale už jen její vůně má schopnost povzbudit myšlení a zlepšit schopnost koncentrace. Kofein pokožku zpevňuje a zlepšuje tok lymfy. Působí preventivně proti celulitidě a zmírňuje první příznaky u celulitidy již vzniklé. 

Sladce kořenitá vůně vanilky a bazalky spolu s jemně hořkou vůní kávy povzbudí mysl i tělo a usnadní vykročení do nového dne. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Rostlinné extrakty z brahmi, vanilky a kávy, Přírodní vůně bazalky a kávy
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
vůně - druh: káva

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com