/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Lime, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Lime, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Citrusově vonící mýdlo Lime Siddhalepa má především vyvolat pocit osvěžení a čerstvosti po celém těle. Hydratuje a vypíná pokožku. Obsahuje extrakty z limetky a citronových listů, které jsou vhodné pro mastnou kůži. Mýdlo je výborné pro své čistící a antibakteriální vlastnosti. Je vhodné jako čistící mýdlo na mastnou pokožku nebo jen pro pocit svěžesti.

Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel. 

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Lime, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Citrusovo voňajúce mydlo Lime Siddhalepa má predovšetkým vyvolať pocit osvieženia a čerstvosti na celom tele. Hydratuje a vypína pokožku. Obsahuje extrakt z limetky a citrónových listov, ktoré sú vhodné pre mastnú kožu. Mydlo je výborné pre svoje čistiace a antibakteriálne vlastnosti. Je vhodné ako čistiace mydlo na mastnú pokožku alebo len pre pocit sviežosti.

Ajurvédske mydlá Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products sú ručne vyrábané od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi rozdielny od výroby bežného spotrebného mydla. Siddhalepa venuje osobitnú starostlivosť výberu bylinných prísad obsiahnutých v našich mydlách a ich špeciálnej príprave. Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentickej arómy týchto ručne vyrábaných mydiel.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Citrus Aurantifolia Fruit Extract, Citrus Limon Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: limetka

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com