/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Lothsumbulu, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Lothsumbulu, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Jemné ajurvédské mýdlo Lothsumbulu Siddhalepa má velmi příjemnou exotickou sladce květinovou vůni, která v organizmu vyvolává pocit zklidnění, uvolněnosti, odstraňuje stres z mysli a navozuje harmonii těla i duše. Bylinné extrakty ze stromu lodhra a alstonie scholari působí na unavené a namožené tělo relaxačně a zbavují ho napětí. Mýdlo má velice dobré čistící účinky, aniž by vysušovalo pokožku. Je vhodné pro všechny typy pleti, především pro suchou.

Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel. 

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Lothsumbulu, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Jemné ajurvédske mydlo Lothsumbulu Siddhalepa má veľmi príjemnú exotickú, sladko-kvetinovú vôňu, ktorá v organizme vyvoláva pocit upokojenia, uvoľnenosti, odstraňuje stres z mysle a navodzuje harmóniu tela i duše. Bylinné extrakty zo stromu lodhra a alstonia scholaris pôsobia na unavené a zničené telo relaxačne a zbavujú ho napätia. Mydlo má veľmi dobré čistiace účinky, bez toho aby vysúšalo pokožku. Je vhodné na všetky typy pleti, predovšetkým suchú.

Ajurvédske mydlá Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products sú ručne vyrábané od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi rozdielny od výroby bežného spotrebného mydla. Siddhalepa venuje osobitnú starostlivosť výberu bylinných prísad obsiahnutých v našich mydlách a ich špeciálnej príprave. Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentickej arómy týchto ručne vyrábaných mydiel.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Symplocos Recemosa Extract, Alstonia Scholari
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com