/    /    /    /    /  

Emma Noel Mýdlo marseille, bílé 300 g

Značka:
Množství: 300 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
97
ks
Bez DPH 80 Kč

Emma Noel Mýdlo marseille, bílé 300 g

Neparfemované bílé marseillské mýdlo Emma Noel je díky svému šetrnému složení bohatému na kvalitní rostlinné oleje vhodné nejen na mytí citlivé či alergické pleti, ale lze jej použít také i na tu nejcitlivější dětskou pokožku. Mýdlo je vhodné také na praní prádla, je výborné k odstraňování odolných skvrn z trávy, ovoce či krve.

Jeho přírodní složení myje pokožku velmi citlivě, nezpůsobuje nežádoucí podráždění a zbytečně nevysušuje. Vysoký podíl palmového rostlinného oleje pečuje o výživu pleti a pomáhá s obnovou jejího ochranného hydrolipidového filmu.

Tradiční marseillské mýdlo se vyrábí v okolí francouzské Marseille již více než 600 let. Mýdlo se obyčejně vaří ve velkých kotlích, a to po dobu několika dní za neustálého míchání. Od ostatních mýdel se liší v tom, že musí obsahovat minimálně 72 % kvalitních rostlinných olejů a musí být založeno na zcela přírodní bázi bez syntetických látek. Oproti klasickým mýdlům se může pochlubit také až dvakrát větší výdrží.

Použití: Mýdlo má univerzální použití. Lze jej použít k mytí a čištění čehokoli, od praní prádla až po mytí citlivé dětské pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Palmate, Aqua (Water), Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide
i
i

barva: béžová
konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Huilerie Emile Noël
Chemin des Oliviers
30134 Pont Saint Esprit Cedex
Francie
www.emmanoel.fr