/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Massage Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Massage Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Originální ajurvédské mýdlo Massage Oil Siddhalepa je možné použít dokonce i na tu nejsušší pokožku. Mýdlo obsahuje extrakty z bylin, které se tisíciletí používají v ajurvédských olejích a podporují eliminaci toxinů. Ajurvédské oleje obsažené v mýdle povzbuzují mysl a tělo, zvlhčují pokožku, poskytují tělu pohodlný pocit po celý den. Doporučujeme při masáži mýdlem používat kruhových pohybů po směru hodinových ručiček. Mýdlo je vhodné pro všechny typy pokožky.

Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel. 

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Massage Oil, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Originálne ajurvédske mydlo Massage Oil Siddhalepa je možné použiť dokonca aj na tú najsuchšiu pokožku. Mydlo obsahuje extrakty z bylín, ktoré sa tisícročia používajú v ajurvédskych olejoch a podporujú elimináciu toxínov. Ajurvédske oleje obsiahnuté v mydle povzbudzujú myseľ a telo, zvlhčujú pokožku, poskytujú telu pohodlný pocit po celý deň. Odporúčame pri masáži mydlom používať kruhové pohyby v smere hodinových ručičiek. Mydlo je vhodné na všetky typy pokožky.

Ajurvédske mydlá Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products  sú ručne vyrábané od začiatku až do konca s veľkou starostlivosťou. Proces výroby ručného mydla je veľmi rozdielny od výroby bežného spotrebného mydla. Siddhalepa venuje osobitnú starostlivosť výberu bylinných prísad obsiahnutých v našich mydlách a ich špeciálnej príprave. Obľúbite si kombináciu ajurvédskych prísad, korenín, olejov, esenciálnych olejov, bylín a autentickej arómy týchto ručne vyrábaných mydiel.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Withania Somnifera Extract, Languas Galanga Extract, Tribulus Terrestris Extract, Cedrus Deodara Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com