/    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Neelayadi, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Přírodní šampony, Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Neelayadi, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mýdlo Neelyadi Siddhalepa obsahuje mnoha lety prověřenou kombinaci ajurvédských bylin a extraktů. Vzácné ingredience z korálového dřeva, rostlinné výtažky z indiga pravého a listů ankenda poskytují v kombinaci s kokosovým a palmovým olejem tu nejlepší péči vašim vlasům a vlasové pokožce.

Mýdlo Neelyadi účinně vyživuje vlasy, je úžasné při ošetření vlasů, které potřebují zesílit, vrací vlasům původní sílu, lesk a záři. Šetrně čistí vlasy a pokožku hlavy, aniž by je vysušovalo, zabraňuje lámavosti vlasů a zklidňuje vlasovou pokožku, pokud je podrážděná. Doporučujeme použití s Neelyadi nebo Amla ajurvédským masážním olejem na hlavu.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na vlasy a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Neelayadi, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mydlo Neelyadi Siddhalepa obsahuje mnohými rokmi preverenú kombináciu ajurvédskych bylín a extraktov. Vzácne ingrediencie z korálového dreva, rastlinné výťažky z indiga pravého a listov euonia lunuankenda poskytujú v kombinácii s kokosovým a palmovým olejom tú najlepšiu starostlivosť vašim vlasom a vlasovej pokožke.

Mydlo Neelyadi účinne vyživuje vlasy, je úžasné pri ošetrení vlasov, ktoré potrebujú zosilnieť, vracia vlasom pôvodnú silu, lesk a žiaru. Šetrne čistí vlasy a pokožku hlavy bez toho, aby vysušovalo, zabraňuje lámavosti vlasov a upokojuje vlasovú pokožku, ak je podráždená. Odporúčame použiť s Neelyadi alebo Amla ajurvédskym masážnym olejom na hlavu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

komentář | 1.4.2016 21:24:16 | Bára

Více vysušuje, nevyhovuje mi na pravidelné mytí. Používám ho na cesty, nic se nevylije ani se nemusí míchat. Hodně pění.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Indigofera Tinctoria Extract, Acronychia Pedunculata Extract, Adenanthera Pavonina
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com