/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo nimba, Bon Auroville 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla pro muže, Vzorky přírodních mýdel
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo nimba, Bon Auroville 50 g

Přírodní mýdlo s výtažky ze stálezeleného indického stromu nimby přináší úlevu podrážděné, svědivé nebo suché pokožce. Velmi jemně čistí pokožku, ale zároveň nenarušuje její ochrannou vrstvu a nechává ji chráněnou. Esenciální olej z nimby je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, které zlepšují odolnost pleti a jsou nezbytné pro její správnou funkci. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Účinky nimby posiluje a podporuje extrakt ze zeleného čaje. Spolu tvoří silnou antioxidační a detoxikační jednotku. Zelený čaj je účinný bojovník proti volným radikálům díky vysokému obsahu flavonoidů a vitaminu C. Taktéž obsahuje velké množství zinku, který urychluje hojení a zlepšuje vzhled pleti. Zklidňuje namáhanou pokožku a regeneruje pleť poškozenou slunečním zářením. 

Přírodní vůně černého pepře, eukalyptu a vzácného kadidla navodí exotickou atmosféru Indie. Kombinace těchto vonných látek má schopnost povzbudit a osvěžit mysl, zlepšit pozornost a zaktivizovat paměť.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kukuřičný olej lisovaný za studena, Kokosový olej lisovaný za studena, Ricinový olej lisovaný za studena, Nimbový olej lisovaný za studena, Olivový olej lisovaný za studena, Organické činidlo, Voda, Aloe vera, Olej z pšeničných klíčků, Bylinný olej, Extrakt ze zeleného čaje a nimby, Přírodní vůně černého pepře, kadidla a eukalyptu
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com