/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo pomeranč a skořice, Bon Auroville 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Vzorky přírodních mýdel
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo pomeranč a skořice, Bon Auroville 50 g

Udělejte si malé Vánoce každý den! Kořeněná vůně skořice a pomeranče evokuje typickou vánoční vůni. Mýdlo šetrně čistí pokožku a směs přírodních za studena lisovaných olejů se stará o její výživu a hydrataci. Kombinace skořice a pomeranče nejen hezky provoní pleť, ale dopřeje i unavené mysli aromaterapeutický zážitek.

Přírodní mýdlo obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti.

Extrakt z echinacei a nimby má blahodárné účinky i na tu nejproblematičtější pleť. Tyto přírodní látky jsou silnou dvojkou a velkými pomocníky při boji s akné a jinými kožními nemocemi. Působí antisepticky, zklidňují a zmírňují začervenání pokožky. 

Přírodní výtažky ze skořice a pomeranče prokrvují pokožku a omlazují kožní buňky. Vyhlazují, zjemňují povrch pleti a zmírňují projevy celulitidy. Jejich vůně zároveň působí antidepresivně, povzbudivě a uklidňuje podrážděné nervy. Relaxační koupel či sprcha vám jistě zvedne náladu nejen v v zimních měsících.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Corn Oil, Organic Coconut Oil, Organic Castor Oil, Organic Neem Oil, Olive Oil, Caustic Lye, Demineralized Water, Aloe Gel, Wheat Germ Oil, Herbal Oil Extract of Echinacea and Neem, Natural Fragrance of Benzoin, Orange, Cinnamon
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: látkový
vůně - druh: pomeranč, skořice

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com