/    /    /    /    /  

Auroville Mýdlo santal, Bon Auroville 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Přírodní mýdla pro muže, Vzorky přírodních mýdel
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Auroville Mýdlo santal, Bon Auroville 50 g

Přírodní mýdlo s výtažkem ze santalového dřeva je vhodné pro všechny typy pleti. Santalové dřevo suché pleti dodává potřebnou hydrataci a uklidňuje pleť citlivou. Díky svým antiseptickým a protizánětlivým účinkům zmírňuje projevy akné. Mýdlo je také výborným prostředkem na zklidnění podrážděné pokožky po holení. 

Ručně vyráběné mýdlo Bon Auroville obsahuje jen ty nejkvalitnější panenské oleje - kukuřičný, kokosový, ricinový, jojobový a olivový. Ty jsou bohatými zdroji nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů A E. Tyto účinné látky pleť regenerují, působí protizánětlivě a jako prevence proti stárnutí pleti. Gel z aloe vera hluboce hydratuje a přináší okamžitou úlevu pro pnoucí pleť. 

Santalové dřevo je v Indii již po dlouhou dobu využíváno nejen pro jeho skvělé kosmetické účinky, ale také pro ty aromaterapeutické. Jeho vůně dokáže zmírnit pocity strachu, uvolňuje nahromaděný stres a zbavuje problémů s nespavostí. 

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Organic Corn Oil, Organic Coconut Oil, Organic Castor Oil, Organic Neem Oil, Olive Oil, Caustic Lye, Demineralized Water, Aloe Gel, Wheat Germ Oil, Oil extract of Neem and Sandalwood, Natural Fragrance of Sandalwood
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: látkový
vůně - druh: santal

Výrobce

New Creation Field
International Township
605101 Auroville
Indie
www.bon-auroville.com