/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Spearmint, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Spearmint, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédské mýdlo Spearmint Siddhalepa má svěží mátově-pepermintovo-skořicovou vůni. Mýdlo dodává tělu pocit čerstvosti, lehkosti a osvěžuje celý organismus. Doporučujeme mýdlo používat na celé tělo a především jako péči o chodidla, které zbaví pocitu únavy a dodá jim okamžité osvěžení.

Mýdlo je vynikající v kombinaci s ajurvédskou solnou koupelí na nohy a masážním olejem na nohy. Tato kombinace je dokonalou péčí o vaše chodidla a zabraňuje jejich vysušení, natékání, popraskání, plísním a pocitu únavy těžkých nohou.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Spearmint, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Ajurvédske mydlo Spearmint Siddhalepa má sviežu, mätovo-pepermintovo-škoricovú vôňu. Mydlo dodáva telu pocit čerstvosti, ľahkosti a osviežuje celý organizmus. Odporúčame mydlo používať na celé telo a predovšetkým ako starostlivosť o chodidlá, ktoré zbaví pocitu únavy a dodá im okamžité osvieženie.

Mydlo je vynikajúce v kombinácii s ajurvédskym soľným kúpeľom na nohy a masážnym olejom na nohy. Táto kombinácia je dokonalou starostlivosťou o vaše chodidlá a zabraňuje ich vysúšaniu, opuchom, popraskaniu, plesniam a pocitu únavy ťažkých nôh.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Glycerin, Sorbitol, Mentha Sylvestris, Mentha Piperita, Cinnamomum Camphora Leaf Oil
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: máta

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com