/    /    /    /    /  

Siddhalepa Mýdlo Turmeric, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Značka:
Množství: 60 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Siddhalepa Mýdlo Turmeric, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mýdlo Turmeric Siddhalepa obsahuje kurkumu, extrakty z kookony cejlonské a jasmínového květu, které se od pradávna používají při veškerých kožních problémech, jako jsou ekzémy, pupínky, akné a mykózy. Napomáhá zklidňovat kůži při zarudnutí, vyrážkách a urychluje hojení při zánětech kůže. Podporuje odolnost kůže proti vnějším vlivům, udržuje jí čistou a působí dezinfekčně.

Ajurvédské přísady obsažené v mýdle Turmeric poskytují pokožce třpytivě zlatavou barvu a jemná vůně jasmínových květů podporuje pocit tepla, hebkosti a hlubokého spánku. Mýdlo je vhodné pro všechny typy pleti.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou.

Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné.

Siddhalepa Mýdlo Turmeric, Ayurveda Luxury Spa 60 g

Mydlo Turmeric Siddhalepa obsahuje kurkumu, extrakt z kokoony zeylanica a jazmínového kvetu, ktoré sa odpradávna používajú pri všetkých kožných problémoch, ako sú ekzémy, vyrážky, akné a mykózy. Napomáha upokojovať kožu pri začervenaní, vyrážkach a urýchľuje hojenie pri zápaloch kože. Podporuje odolnosť kože voči vonkajším vplyvom, udržuje ju čistú a pôsobí dezinfekčne.

Ajurvédske prísady obsiahnuté v mydle Turmeric poskytujú pokožke trblietavo zlatistú farbu a jemná vôňa jazmínových kvetov podporuje pocit tepla, hebkosti a hlbokého spánku. Mydlo je vhodné na všetky typy pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aqua, Elaeis Guineensis Fruit Oil, Sodium Palm Kernelate, Curcuma Longa, Kokoona Zeylanica Extract, Gardenia Jasminoides Extract
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com