/    /    /    /    /  

Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Další velikosti: 3 ks, 300 g / 349 Kč
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla, Mýdla pro děti, Pleťová čistící mýdla
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky 100 g

Mýdlo Yarden Malki pro citlivou dětskou či alergickou pokožku jemně něžně čistí, nedráždí a nevysužuje. Naopak jí dodává výživu díky obsahu rostlinných olejů a minerálů z mořské soli. Jeho šetrné složení je vhodné pro péči o pokožku celého těla i obličeje. 

Sůl z Mrtvého moře je doslova nadopovaná minerály, které obnovují přirozenou rovnováhu pleti, vážou na sebe nečistoty a napomáhají jejímu hojení. Tyto potřebné živiny se starají o správnou funkci pleti a zvyšují její schopnost obrany před nepříznivými vnějšími vlivy.

Složení kokosového a olivového oleje je bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitaminy rozpustné v tucích. Kokosový olej je velmi podobný přirozenému kožnímu mazu. Proto jej pokožka snadno vstřebává a umožňuje mu působit i v hlubších vrstvách. Kokosový olej má výrazné regenerační a hluboce hydratační schopnosti. Působí také protizánětlivě a lehce dezinfekčně. 

Použití: Napěňte v dlaních nebo na žínce a pěnu naneste na pokožku celého těla. Namydlete a důkladně smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Elaeis Guineensis, Olea Europaea, Cocos Nucifera, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Maris Sal, Parfum
i
i

barva: béžová
konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: oblast Mrtvého moře

Výrobce

J. Malki products
Beit Dagan
50250 Beit Dagan 50250
Izrael