/    /    /    /    /  

Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky

Značka:
Množství: 3 ks, 300 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Tuhá přírodní mýdla, Mýdla pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Malki Mýdlo Yarden, pro děti a alergiky

Mýdlo Yarden Malki pro citlivou dětskou či alergickou pokožku jemně něžně čistí, nedráždí a nevysužuje. Naopak jí dodává výživu díky obsahu rostlinných olejů a minerálů z mořské soli. Jeho šetrné složení je vhodné pro péči o pokožku celého těla i obličeje. 

Sůl z Mrtvého moře je bohatá na obsah pleti přirozených minerálů. Obnovuje přirozenou rovnováhu pleti, váže na sebe nečistoty a napomáhá jejímu hojení. Přírodní minerály, jako jsou draslík, sodík, jód, hořčík, zinek, vápník a další pvky, zklidňují podráždění, regulují zásobování vodou a napomáhají celkové regeneraci.

Složení kokosového a olivového oleje je bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitaminy rozpustné v tucích. Kokosový olej je velmi podobný přirozenému kožnímu mazu. Proto jej pokožka snadno vstřebává a umožňuje mu působit i v hlubších vrstvách. Kokosový olej má výrazné regenerační a hluboce hydratační schopnosti. Působí také protizánětlivě a lehce dezinfekčně. 

Použití: Napěňte v dlaních nebo na žínce a pěnu naneste na pokožku celého těla. Namydlete a důkladně smyjte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Elaeis Guineensis, Olea Europaea, Cocos Nucifera, Sodium Palmate, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Maris Sal, Parfum
i
i

barva: béžová
konzistence: pevná
obal: plastový
specifická označení: oblast Mrtvého moře
užití: vnější

Výrobce

J. Malki products
Beit Dagan
50250 Beit Dagan 50250
Izrael