/    /    /    /    /  

Planet Pure Mýdlové ořechy na praní 350 g

Značka:
Množství: 350 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Mýdlové ořechy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
165
ks
Bez DPH 136 Kč

Planet Pure Mýdlové ořechy na praní 350 g

Slupky z mýdlových ořechů Planet Pure jsou čistě přírodní aletrnativou k pracím práškům a gelům. Slupky Samu Soap Nuts jsou pouze usušeny bez přídavku chemikálií či jiných látek a jsou tak velice šetrné k prádlu i k pokožce.

Slupky mýdlových ořechů jsou přirozeně bohaté na saponin, který dokáže plně nahradit chemické tenzidy a odstranit nečistoty z textilu. Mýdelník roste v Himalájích a Indii, kde se také zpracovává. Ořechy se sklidí, usuší a jejich slupka využije k výrobě mycích a čistících prostředků.

Mýdlové ořechy jsou šetrné ke struktuře i barvě prádla a tak s nimi můžete bez obav vyprat tmavé i bílé prádlo, bavlnu, hedvábí a také vlnu.

Použití: Na 3 kg prádla použijte zhruba 6- 7 slupek. Slupky vložte do malého bavlněného sáčku, uzavřete jej a vložte do bubnu pračky. Balení mýdlových ořechů vám tak vydrží na 70 pracích cyklů.

Tip: Pokud perete při nižších teplotách, můžete slupky použít dvakrát. Použité ořechové slupky můžete vhodit do bio odpadu nebo dát na kompost.

Upozornění: Saponin se ze slupek uvolňuje při teplotě vody 30°C a vyšší.

Planet Pure Mýdlové ořechy na praní 350 g

Šupky z mydlových orechov Planet Purečisto prírodnou alternatívou k pracím práškom a gélom. Šupky Samu Soap Nuts sú iba usušené, bez prídavku chemikálií či iných látok, a sú tak veľmi šetrné k bielizni aj pokožke.

Šupky mydlových orechov sú prirodzene bohaté na saponín, ktorý dokáže plne nahradiť chemické tenzidy a odstrániť nečistoty z textilu. Mydlovník rastie v Himalájach a Indii, kde sa tiež spracováva. Orechy sa pozberajú, usušia a ich šupka využije na výrobu umývacích a čistiacich prostriedkov.

Mydlové orechy sú šetrné k štruktúre aj farbe bielizne, a tak s nimi môžete bez obáv vyprať tmavú aj bielu bielizeň, bavlnu, hodváb a takisto vlnu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Soap Nuts
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

PLANET PURE
Lochauerstr 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.planetpure.cz