/    /    /    /    /  

Saloos Myrha 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
178
ks
Bez DPH 147 Kč

Saloos Myrha 5 ml

Saloos Myrha je čistá rostlinná silice s komplexním účinkem na psychické i tělesné aspekty lidského organismu. Při použití v aromalampě na dlouhou dobu provoní váš domov svými jemnými balzamickými tóny, jenž naplní vaši domácnost atmosférou zklidnění a relaxace.

Esenciální olej z myrhy podporuje správnou funkci trávicího systému a pomáhá při nechutenství a bolestech břicha. Myrha má zároveň silné antiseptické vlastnosti a je s oblibou využívána na lokální ošetření drobných ranek a oděrek. Dezinfikuje poranění a podporuje hojení.

Olej z myrhy je skvělým přípravkem také při onemocněních dýchacího systému, kdy podporuje vykašlávání a brání množení škodlivých mikroorganismů. Působí proti únavě a jeho efekt oceníte také při paradentóze, aftech či hemeroidech. Zmírňuje bolesti v krku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Myrha 5 ml

Saloos Myrha je čistá rastlinná silica s komplexným účinkom na psychické aj telesné aspekty ľudského organizmu. Pri použití v aromalampe na dlhú dobu prevonia váš domov svojimi jemnými balzamickými tónmi, ktoré naplnia vašu domácnosť atmosférou upokojenia a relaxácie.

Esenciálny olej z myrhy podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri nechutenstve a bolestiach brucha. Myrha zároveň silné antiseptické vlastnosti a je s obľubou využívaná na lokálne ošetrenie drobných raniek a odrenín. Dezinfikuje poranenia a podporuje hojenie.

Olej z myrhy je skvelým prípravkom tiež pri ochoreniach dýchacieho systému, kedy podporuje vykašliavanie a bráni množeniu škodlivých mikroorganizmov. Pôsobí proti únave a jeho efekt oceníte tiež pri paradentóze, aftách či hemoroidoch. Zmierňuje bolesti v krku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Commiphora Abyssinica Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, hojení ran a zánětů, mastná pleť, problematická pleť a akné, žaludeční problémy , zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz